Plaukų dažymas

 • COLOR SYSTEM (CS)– Aukštos kokybės plaukų dažai


  Plaukų dažų COLOR SYSTEM tyrėjai stengiasi užtikrinti kuo aukštesnę produktų kokybę ir maksimalų jų poveikį. Aukštos kokybės COLOR SYSTEM plaukų dažai atitiks visus jūsų keliamus lūkesčius.
  Kiekvieno produkto sudėtyje yra atitinkami ingredientai – Pažangi Omega Sistema yra dažymo kremų sudėtyje, daugiaplanė apsauginė Osmo Sistema - baliklių sudėtyje. Kūrėjai užtikrina šios linijos produktų:
  • Universalumą.
  • Odos ir plaukų apsaugą.
  • Maksimalų efektą.
  • Puikius rezultatus.

  Norint pasiekti maksimalius rezultatus reikalingi du programos etapai – tai plaukų dažymas ir balinimas. Pasirinkti atspalvius ir tonus iš COLOR SYSTEM paletės yra lengva ir paprasta, tereikia žinoti pagrindinius kolorimetrijos principus. Dažų sudėtyje esančios riebalų rūgštys, oleino rūgštis ir funkcinis amino polimeras (aminosil kompleksas) užtikrina šios pažangios dažų sistemos efektyumą. Oleino rūgštis – palengvina dažų įsiskverbimą į plauko pluoštą. Funkcinis amino polimeras – suteikia plaukams formą ir švelnumą, todėl juos lengva iššukuoti. Po dažymo plaukų spalva išlieka intensyvi ir ryški net ir po dažno plovimo bei buvimo saulėje.

  Dažymo programos (dažymas ir balinimas) privalumai:
  1. Tolygus plaukų dažų spalvos pasiskirstymas.
  2. Puikus tonų ryškumas.
  3. Kosmetinis efektas - plaukai tampa ryškūs ir švelnūs.
  4. Išskirtinai ilgai išliekantis plaukų spindėjimas.
   

  Prekių nėra.