Helen Seward Caleido kondicionierius, 200ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Caleido kondicionierius tai priemonė, kuri buvo specialiai sukurta atgaivinti plaukų spalvai, su aktyviais mikropigmentais ir kviečių aminorūgštimis.

  Prekės ženklas
  Helen Seward
  Kondicionieriai
  Dažytiems plaukams
 • Caleido kondicionierius tai priemonė, kuri buvo specialiai sukurta atgaivinti plaukų spalvai, su aktyviais mikropigmentais ir kviečių aminorūgštimis. Tai yra tobula plaukų priežiūra spalvos išsaugojimui, pagal naujovišką konceptą: „spalvos pritaikymas“. Caleido kondicionierius prailgina spalvos „gyvenimą“ veikdamas dviem lygiais: 1. Jis atgaivina plaukų spalvą dėl sudėtyje esančių aktyviai veikiančių mikropigmentų, kurie prisitraukia prie plaukų. 2. Jis aktyviai apsaugo kosmetinę plaukų spalvą nuo įvairių valymo procedūrų (šampūno) pagerindamas plauko atsparumą išoriniams agresoriams. Aktyviai drėkinanti formulė neleidžia plaukams veltis ir nenusveria jų žemyn. Puikiai tinka visiems plaukų tipams, suteikia apimties, minkštumo ir švytėjimo naudojant ilgesnį laiką. Rekomenduojama naudoti jį reguliariai, pakeičiant savo įprastą kondicionierių.

  Naudojimas: tepkite ant išplautų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Palikite veikti 3-5 min, tuomet gerai išplaukite šiltu vandeniu. Ilgesnis produkto veikimas sustiprina efektą.