Helen Seward Remedy procedūros priemonių rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: SKU#153906275415347321
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Remedy procedūra visiškai atstato aplinkos ir sezoninių oro sąlygų pažeistus ir nusilpusius plaukus, grąžina jiems blizgesį, elastingumą ir tvirtumą

  Prekės ženklas
  Helen Seward
 • Helen Seward Remedy - unikali novatoriška plaukų rekonstrukcijos programa, lėtinanti plaukų senėjimą

  Patentuota Microsphere "spherulites" sistema (t. y. sfera sferoje)

  REMEDY programos produktų naudojimas užtikrina išskirtinį profesionalų plaukų gydymą.


  HELEN SEWARD kompanijos sukurta unikali REMEDY dešimties dienų programa visiškai atstato aplinkos ir sezoninių oro sąlygų pažeistus ir nusilpusius plaukus, grąžina jiems blizgesį, elastingumą ir tvirtumą dėka ją sudarančių išskirtinių natūralių komponentų tokių kaip kviečių keramidai, avokado aliejus ir amino rūgštys. Kad šios plauko pluoštą atstatančios veikliosios medžiagos lengviau ir greičiau patektų giliai po plauko žieve ir sustiprintų ląstelių membranas, į pagalbą pasitelkiama unikali patentuota Microsphere "spherulites" sistema (t. y. sfera sferoje). Tokiu būdu plaukai yra greitai ir veiksmingai atstatomi iš vidaus bei aprūpinami būtinomis maistinėmis medžiagomis, kas juos paverčia glotniais, elastingais ir šilkiniais.

  Pirmasis iš trijų REMEDY programos etapų - plaukų paruošimas su aktyvinančiu šampūnu.
  Seward Mediter Remedy šampūnas pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, 1 l

  Antrasis etapas -Seward Mediter Remedy kaukės pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, naudojimas (500 ml)
  Plaukus stiprinanti ir iš vidaus jų struktūrą atkurianti gelio kaukė yra skirta pažeistiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams. Sudėtyje yra vynuogių polifenoliai ir kviečių amino rūgštys. Tai vienas iš pagrindinių pažangios REMEDY programos plaukams produktų. Naujas itin geras ir stipriu poveikiu pasižymintis produktas užtikrina 50% stipresnį plaukų struktūrą atkuriantį poveikį. Kaukė išsiskiria savo greitu veikimu bei unikalia ir novatoriška tekstūra.

  Trečiasis etapas - plaukus iš išorės atstatanti procedūra su atstatančia emulsija Seward Mediter Remedy emulsija pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, 24*8ml
  Apsauginė bei atstatomoji emulsija su vynuogių polifenoliais ir mikroemulsija puikiai užbaigia plaukų būklės atstatymo procesą.


  Modernus prietaisas – Trico-Activator naudojamas Remedy programoje sustiprinti atstatančios plauko struktūrą kaukės poveikį. Prietaiso infraraudonieji spinduliai bei vibruojantis ultragarsas pagreitina amino rūgščių prasiskverbimą giliai į plauko vidų ir uždaro plauko žvynelius. Tokiu būdu veikliosios gydomosios medžiagos sulaikomos plauko viduje ir taip užtikrinamas ilgalaikis jų veikimas. (Treco-Activator parduodamas atskirai)


  Pilną procedūrą daryti 1 kartą per mėnesį; esant labai pažeistiems plaukams pilną procedūrą kartoti kas 15dienų.