Lerutan universalus visų paviršių valiklis (ultra koncentruotas), 1 l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 348994001448
  1040
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Koncentruotas universalus visų paviršių valiklis, skirtas visų tipų nešvariems paviršiams valyti, efektyviai šalina riebalus, taip pat tinka plauti automobilius

  Prekės ženklas
  Lerutan/Harmonie Verte/L'Artisan Savonier
 • Koncentruotas universalus visų paviršių valiklis, skirtas visų tipų nešvariems paviršiams valyti, efektyviai šalina riebalus, taip pat tinka plauti automobilius. Efektyviai šalina nešvarumus, prapurtintas eteriniais aliejais. Palieka gaivos kvapą visuose namuose.

  Sudėtis: 5−15 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, įskaitant muilą, mažiau negu 5 %: organinio alkoholio*, mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, eterinių aliejų*, taip pat yra limoneno. Aktyviosios paviršiaus medžiagos yra augalinės kilmės – iš cukraus ir augalinių riebalų. * Ekologinės žemdirbystės produktai.
  Be emulsinių paviršiaus aktyvatorių − etileno oksido arba natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Malonus aromatas gaunamas mėtų eterinių aliejų. Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. (Ingredientų sąrašą rasite www.labogravier.com).

  Naudojimas: 1 kamštelis yra 30ml. Reguliariai švarai palaikyti naudokite ½ kamštelio 5 litrams vandens. Jeigu paviršiai labai purvini, riebaluoti naudotike 1 kamštelį 5 litrams vandens. Taip pat galima šį koncentruotą valiklį pilti ant drėgnos kempinėlės ir ja valyti nešvarius paviršius. Po tokio valymo paviršius būtina kruopščiai nuplauti švariu vandeniu.
  Atsargumo priemonės: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu.

  DĖMESIO! Žemoje temperatūroje užšąla, aukštesnėje nei 15 ° C, atgauna įprastą išvaizdą. Tai būdinga etileno oksidu nepaveiktoms žaliavoms, naudojamoms gaminant naujos kartos ekologiškus produktus.
  Skirtinga spalva ar klampumas gali atsirasti dėl naudojamų natūralios kilmės žaliavų, ir neturi įtakos produkto kokybei ir veiksmingumui.