Prekių katalogas

Lojalumo kortelės taisyklės

 • Kviečiame prisijungti prie ištikimų pirkėjų rato ir gauti geriausius pasiūlymus ir nuolaidas, skirtas specialiai Jums. Vertindami jus už tai, kad pas mus lankotės ir renkatės mūsų gaminius, siūlome jums tapti mūsų Lojalumo programos dalyviais ir naudotis papildomomis nuolaidomis bei tik lojaliems klientams skirtais pasiūlymais.

  Kiekviena kortelė turi unikalų numerį, pagal kurį Jūs identifikuojamas. Tai reiškia, kad ją įsigydamas(-a) kortelę Jūs esate automatiškai įtraukiamas(-a) į lankytojų lojalumo programą.

  El. parduotuvės www.juara.lt klientams lojalumo kortelė suteikiama, tik pirkėjui pareiškus norą ją gauti. BŪTINA į komentarus parašyti apie pageidaujamą kortelę.

  Juara lojalumo programos bei kortelės naudojimo TAISYKLĖS
  I. Narystės sąlyga
  Lojalumo programos dalyviu gali tapti tik Juara lojalumo kortelės turėtojas. Lojalumo kortelės kaina 1,50 EU.
  II. Bendrosios taisyklės
  1. Juara lojalumo programa ir žemiau nurodytos sąlygos galioja visose UAB Juara parduotuvėse Lietuvoje, nuolaidos galioja perkant www.juara.lt. Norint gauti nuolaidą, Jums reikia į nuolaidos kodo langelį įvesti Jūsų lojalumo kortelės ilgajį numerį (pvz. 9440380000XXX)
  2. Kortelė yra UAB „Juara“ nuosavybė ir gali būti atšaukta bet kuriuo metu, be išankstinio perspėjimo.
  3. Dalyviu gali tapti bet kuris fizinis asmuo.
  4. Nuolaidų kortelė dovanojama pirmojo pirkimo metu, jei pirkimo suma ne mažesnė nei 29 Eurai. Pirmojo pirkinio suma nesikaupia, už ją suteikiama teisė įsigyti lojalumo kortelę. Turint dalyvio kortelę, bus registruojami pirkimai Juara parduotuvėse. Lojalumo kortelėje kaupiama suma, nuo kurios priklauso suteikiamos nuolaidos dydis.
  5. Pametus arba kitaip praradus kortelę, prašome kreiptis į Juara darbuotojus, pranešti telefonu: 85 2756741 arba elektroninio pašto adresu: info@juara.lt. Prarasta kortelė bus anuliuota ir išduota nauja. Senoji dalyvio sąskaita išsaugoma, sukaupta pirkinių suma priskiriama naujai kortelei.
  7. UAB „Juara“ darbuotojai negali tapti Juara lojalumo programos dalyviais.
  8. UAB Juara pasilieka sau teisę bet kada pakoreguoti lojalumo kortelės naudojimo taisykles, paviešindama tai vienas mėnuo iki taisyklių pasikeitimo parduotuvėse ir internetinėje erdvėje.
  9. Kortele negalima naudotis įsigyjant UAB Juara dovanų kuponus.
  10. Su lojalumo programa susiję klausimai sprendžiami UAB Juara būstinėje Vilniuje. Jei lojalumo
  kortelės turėtojas kreipiasi į parduotuvės personalą, kuris negali išspręsti užduoto klausimo iš karto, tuomet personalas atlieka visus reikiamus veiksmus ir informuoja lojalumo kortelės turėtoją, kada jo klausimas gali būti išspręstas.
  11. Jei lojalumo kortelės turėtojas turi klausimų ar pretenzijų, jis gali kreiptis šiuo tel. 85 2756741 arba el. pašto adresu: info@juara.lt, arba paštu: UAB „Juara“, Konstitucijos pr. 12/ 4, LT- , Vilnius.
  12. Lojalumo programos kortelės galiojimo terminas yra 1 metai nuo registracijos dienos.
  13. Lojalumo kortelė pateikiama prieš atsiskaitant už prekes.
  14. Lojalumo kortelė nenaudojama atsiskaitant dovanų čekiu.
  15. Vieną programos dalyvio kortelę gali turėti tik vienas asmuo.
  III. Kaupiamosios nuolaidos rinkimo taisyklės
  1. Lojalumo programos pagrindas yra kaupiamoji nuolaida. Visi pirkimai, išdavus kortelę, kaupiasi joje ir sukaupus tam tikrą sumą – taikoma nustatyto dydžio nuolaida.
  2. Tris kartus per metus už sukauptą pirkinio sumą pirkėjui yra priskiriama atitinkamo dydžio nuolaida: 1) vasario mėn. 05 dieną, 2) birželio mėn. 05 dieną bei 3) spalio mėn. 05 dieną.
  2. Kliento sąskaitoje sumuojami visi UAB Juara parduotuvėse išleisti pinigai bet kurioms prekėms tik pateikus lojalumo kortelę.
  3. Nuolaidos netaikomos akcijos ženklu pažymėtiems gaminiams, nukainotiems, gaminiams su spec. kainomis, aksesuarams ir papuošalams. Nuolaidos nesumuojamos.
  4. Nuolaidos netaikomos perkant dovanų čekį.
  5. Jeigu prekės yra grąžinamos, suma, atitinkanti grąžintų prekių vertę, yra išskaičiuojama iš lojalumo kortelės.
   

 • Bendraukime

  Prenumeruok naujienlaiškį
  ir gauk nuolaida pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti