Naturel intensyviai drėkinančios kojinės

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 6418940017257
  590
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Intensyviai drėkinančios kojinės praturtintos tokiais ingredientais kaip sviestmedžių sviestas, ginkmedžių, pipirmėčių, migdolų aliejais ir vitaminu E.

  Prekės ženklas
  Naturel
 • Intensyviai drėkinančios kojinės praturtintos tokiais ingredientais kaip sviestmedžių sviestas, ginkmedžių, pipirmėčių, migdolų aliejais ir vitaminu E, kurie giliai prasiskvebia į odą ir sumažina susidariusias nuospaudas, padeda atkurti bei suminkštinti suskeldėjusius ir įtrūkusius kulnus. Kojinės sukurtos taip, kad veiktų greitai ir efektyviai.

  NAUDOJIMAS: 1. Gerai nuplaukite ir nusausinkite kojas. 2. Išimkite kojines iš pakuotės, atskirkite jas ir užsidėkite ant kojų. 3. Avėkite kojines apie 10-15 minučių. 4. Po kojinių naudojimo kojų nuplauti nereikia. 5. Intensyviai drėkinančios kojinės gali būti naudojamos 1-2 kartus per savaitę. 6. Kol dėvite drėkinančias kojines, galite vaikščioti ir judėti įprastai. Taip pat galite dėvėti savo kojines ant drėkinančių kojinių.

  DĖMESIO: 1. Nenaudokite ant jautrios ar pleistrams ir tvarsčiams alergiškos odos. 2. Jei oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti, tuojau pat nuimkite pirštines ir pasikonsultuokite su gydytoju. 3. Venkite kontakto su akimis. Jei preparato pateko į akis, nedelsdami jas praplaukite vandeniu. 4. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių, aukštoje ar žemoje temperatūroje. 6. Šveičiamųjų kojinių sudėtyje yra daug AHA rūgščių, kurios gali sukelti šalutinius efektus. Prieš naudodami kojines išbandykite jas ant mažo odos lopinėlio ir jei pasireiškia šalutinių efektų pasikonsultuokite su dermatologu. Sunaudokite produktą iš karto po atidarymo kad jis neišdžiūtų. Produktas galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.