Naturel kojinės pašalinančios negyvas odos ląsteles su alpha hidroksi rūgštimi

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 6418940017240
  990
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Tai unikalus kojų priežiūros produktas, kuris pašalina negyvas ląsteles.

  Prekės ženklas
  Naturel
 • Stebuklas per 7 dienas, jau po pirmojo naudojimo. Po savaitės kaukės naudojimo jūsų kojos bus švelnios kaip kūdikio pėdutės. Tai unikalus kojų priežiūros produktas, kuris pašalina negyvas ląsteles. Sudėtyje esantis levandų ekstraktas gali pasižymėti antibakterėmis, priešuždegiminėmis savybėmis. Ji pašalina bakterijas ne tik nuo kojų, bet taip pat ir iš tarpupirščių.
  Skirtingi ingredientai esantys sudėtyje, tokie kaip levandų, žaliosios arbatos, alyvuogių, rozmarinų esktraktais ir vitaminu E minkština odą ir pašalina negyvas ląsteles. Alfa hidroksi rūgštys pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda formuotis naujam odos sluoksniui, padarydamos šiurkščias ir suskeldėjusias pėdas švariomis ir švelniomis.


  NAUDOJIMAS: 1. Gerai nuplaukite ir nusausinkite kojas. 2. Perkirpkite kojines pažymėtoje vietoje, per medžiagos vidurį. 3. Avėkite šveičiamąsias kojines apie 90 minučių. 4. Nuimkite kojines ir gerai nuplaukite bei nusausinkite kojas. 5. Panaudojus šveičiamąsias kojines, negyva oda natūraliai nusilups per savaitę. 6. Kol dėvite šveičiamąsias kojines, galite vaikščioti ir judėti įprastai. Taip pat galite dėvėti savo kojines ant šveičiamųjų kojinių. 7. Naudokite kai tik jaučiate poreikį pašalinti negyvas odos ląsteles ir padaryti jas švelnias kaip kūdikio pėdutės.


  DĖMESIO: 1. Nenaudokite ant jautrios ar pleistrams ir tvarsčiams alergiškos odos. 2. Jei oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti, tuojau pat nuimkite pirštines ir pasikonsultuokite su gydytoju. 3. Venkite kontakto su akimis. Jei preparato pateko į akis, nedelsdami jas praplaukite vandeniu. 4. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių, aukštoje ar žemoje temperatūroje. 6. Šveičiamųjų kojinių sudėtyje yra daug AHA rūgščių, kurios gali sukelti šalutinius efektus. Prieš naudodami kojines išbandykite jas ant mažo odos lopinėlio ir jei pasireiškia šalutinių efektų pasikonsultuokite su dermatologu. Sunaudokite produktą iš karto po atidarymo kad jis neišdžiūtų. Produktas galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.