Naturel lakštinė veido kaukė su 24K (10ppm) auksu lyginanti raukšles

 • Kraunamos nuotraukos
  790
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Padeda suminkštinti ir nuraminti pavargusią odą.

  Prekės ženklas
  Naturel
  Kaukės/šveitikliai
  Stangrinamoji kaukė
 • Naujoviškos vandenyje tirpios hidrogelinės kaukės sudėtyje yra 24K (10ppm) aukso, adenozino, hidrolizuoto kolageno ir greipfrutų ekstrakto, kurie giliai prasiskverbia į odą ją maitindami, atgaivindami ir mažindami raukšles.

  NAUDOJIMAS: 1. Gerai nuplaukite ir nusausinkite veidą. 2. Atidarykite pakuotę, nuimkite plėvelę nuo abiejų kaukės pusių ir uždėkite ant veido. 3. Kaukę laikykite ant veido 20-40 minučių. 4. Lengvai patapšnokite veidą kad kaukės likučiai gerai susigertų. Veido nuplauti nereikia.
  DĖMESIO: 1. Nenaudokite ant jautrios ar pleistrams ir tvarsčiams alergiškos odos. 2. Jei oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti, tuojau pat nuimkite pirštines ir pasikonsultuokite su gydytoju. 3. Venkite kontakto su akimis. Jei preparato pateko į akis, nedelsdami jas praplaukite vandeniu. 4. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių, aukštoje ar žemoje temperatūroje. Po atidarymo sunaudokite produktą per vieną kartą, kad jis neišdžiūtų. 6. Produktas galioja 2 metus nuo pagaminimo datos.