Naturel lūpų kaukė su 24K (10ppm) auksu

 • Kraunamos nuotraukos
  490
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Lygina šiurkščias ir sausas lūpas.

  Prekės ženklas
  Naturel
  Lūpų priežiūra
  Kaukė
 • Hidrogelinė lūpų kaukė su auksu (sudėtyje yra 24K (10ppm) aukso) lygina šiurkščias ir sausas lūpas, padarydama jas minkštas, lygias ir sudrėkintas sudėtyje esančių aukso dulkių, kolageno, adenozino ir augalų ekstraktų pagalba.
  NAUDOJIMAS: 1. Gerai nuplaukite ir nusausinkite veidą. 2. Atidarykite pakuotę, nuimkite plėvelę nuo abiejų kaukės pusių ir uždėkite ant lūpų (dėkite minkšta blizgančia puse ant odos). 3. Kaukę laikykite 15-20 minučių. Lengvai patapšnokite lūpų zoną, kad kaukės likučiai gerai susigertų. Nuplauti nereikia.
  DĖMESIO: 1. Nenaudokite ant jautrios ar pleistrams ir tvarsčiams alergiškos odos. 2. Jei oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti, tuojau pat nuimkite pirštines ir pasikonsultuokite su gydytoju. 3. Venkite kontakto su akimis. Jei preparato pateko į akis, nedelsdami jas praplaukite vandeniu. 4. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių, aukštoje ar žemoje temperatūroje. Po atidarymo sunaudokite produktą per vieną kartą, kad jis neišdžiūtų. 6. Produktas galioja 2 metus nuo pagaminimo datos.