Naturel nagų ir odelių priežiūros rinkinys su kolagenu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 6418940017271
  360
  450 Sutaupykite 090
  pasiūlymas galioja iki 2019-07-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Maitinanti ir drėkinanti nagų ir odelių priežiūros priemonė.

  Prekės ženklas
  Naturel
 • Maitinanti ir drėkinanti nagų ir odelių priežiūros priemonė, tiesiog uždėkite ant kiekvieno piršto. Ypatingai sukurtos nagų ir odelių priemonės sudėtyje yra kakavos sėklų sviesto, sojų proteinų, hidrolizuoto kolageno, argano ir makadamijos aliejų, kurie padeda giliai drėkinti bei maitinti šiurkščią, išsausėjusią pirštų odą, palikdama nagus ir odeles sudrėkintas bei sveikai atrodančias. (galima naudotis mobiliuoju telefonu dėvint šiuos „antpirščius“).

  NAUDOJIMAS:  1. Gerai nuplaukite ir nusausinkite rankas. 2. Atidarykite pakuotę, praplėškite kiekvieną maišelį ir uždėkite ant visų pirštų. 3. Palaikykite 15 min, likusį produktą įtrinkite į nagus, kad jis gerai įsigertų, nereikia nuplauti. Naudokite produktą kartą ar du per savaitę, kad rankos išliktų sveikos ir minkštos.

  DĖMESIO: 1. Nenaudokite ant jautrios ar pleistrams ir tvarsčiams alergiškos odos. 2. Jei oda parausta, ištinsta ar pradeda niežėti, tuojau pat nuimkite pirštines ir pasikonsultuokite su gydytoju. 3. Venkite kontakto su akimis. Jei preparato pateko į akis, nedelsdami jas praplaukite vandeniu. 4. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 5. Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių ar aukštoje temperatūroje. Vienoje pakuotėje yra 10 vnt.kaukių. Produktas galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.