Prekių katalogas

Galima išskirti keletą itin madingų šio sezono šukuosenų tendencijų.

Žvaigždės vėl grįžina tvarkingąjį "Bob" kuodą į populiarumo viršūnę! Naujausi Christinos Aguileros, Jessicos Albos ir Kirsten Dunst virsmai - ryškus to patvirtinimas.

Jei esate elegantiško stiliaus gerbėja, rinkitės griežtą karė kirpimą. Ši šukuosena puikiai pabrėžia kaklą ir suteikia moteriškumo, "nuramina" net itin ryškius ir atvirus apdarus.

Christina Aguilera

Jessica Alba


Kirsten Dunst

 

Kita populiari tendencija, kuri tikriausiai niekada išeina iš mados - nesenstantis retro. jam galima priskirti ir prabangias auksinio Holivudo stiliaus garbanas, ir efektingas plaukų kupetas “Babetė”, ir dideles Brigitte Bardot stiliaus šukuosenas, ir, žinoma,koketiškas "pin-up" Ditos von Teese klostes! Labai įdomiai šią tendenciją pademonstravo Nicole Scherzinger: rezultatas - neįprasta šukuosena su kačių ausytėmis. Atsižvelgiant į tai, kad ateinančių 2011 metų simboliai - triušis-kiškis-katinas, pabūti miela katyte yra net labai teisingas pasirinkmas! Jei nebijte būti dėmesio centre, retro stiliaus šukuosena Jums tiks 100%!

Dita von Teese


Nicole Scherzinger

 

Žaisminga šukuosena "Ponio uodega" paskelbta rudens-žiemos sezono žvaigžde. Kodėl turėtų būti kitaip: ji - absoliučiai universali. Taip susišukavus negėda pasirodyti ir verslo susitikime, ir vakarėlyje. Be to, dėl koketiškos "uodegos" atrodysite daug jaunesnės.

Kate Beckinsale


Kim Kardashian


 

Kasos - dar vienas sezono favoritas. Įvairūs pynimai naudojami ir aukštoms šukuosenoms, ir pusiau palaidiems plaukams. Turite ilgus plaukus? Pinkite kasąą, tik ne kietai, o truputį nerūpestingai. Pynimo variantų daugybė - prancūziškas, kinietiškas ir t.t. Ką bepasirinktumėte - neabejotinai būsite madingos.

 

 

Nenorite smaigstyti kuodų ar pinti kasų, pirmenybę teikiate palaidiems plaukams? Atkreipkite dėmesį į Jennifer Lopez ir Carrie Underwood šukuosenas. Jos neįtikėtinai paprastai padaromos, atrodo labai natūraliai, bet kartu ir efektingai. Pasirinkę palaidus, šiek tiek pasiktus plaukus, neprašausite pro šalį ir nesigailėsite!

Jennifer Lopez


Carrie Underwood


Lea Michele

 

Na, ir, žinoma, nepamirškite apie tradicines šventines aukštas šukuosenas. Šį sezoną verta prisiminti tik vieną dalyką: jos turėtų būti "natūralios". Būtent šis punktas gali suteikti žavesio ir seksualumo. Pavyzdžiui, nesudėtinga "kriauklė" su vieną akį pridengiančiais kirpčiukais ir ryškios lūpos gali paversti drovią pelenę prabangia diva. O provincialios kasytės, suimtos į krūvą ir prisegtos, pridėtų mergaitiško švelnumo ir jaunatviško žavesio. Pamirškite apie pedantiškas šukuosenas "plaukas prie plauko", - daugiau neatsargumo ir jausmingumo! Tarsi atsitiktinai iškritę sruogos pritraukia kur kas daugiau dėmesio nei kietos lako žievele užlietos sudėtingos "konstrukcjos", kantraus kirpėjų darbo šedevrai, kurie, deja, dažnai nelaiku išsileidžia ir ne vienai sugadina nuotaiką. O juk mes ne to norime!

    


Kaip pasidaryti šukuoseną namų sąlygomis?


Toli gražu ne kiekviena turi galimybę ir laiko prieš pat šventę apsilankyti kirpykloje ar grožio salone. Dažnai laiko sau nelieka: rekia pasirūpinti vaišėmis, vaikais, o jei dar vyras dirba iki paskutinės minutės ir prisidės nebent tuo, kad grįždamas užsuks nupirkti trūkstamų produktų ar vyno butelio einant į svečius... Taigi, kartais belieka pasikliauti tik savo rankų miklumu. Pirmiausia reikės įsigyti įvairių priemonių plaukams. Tai - putos, fiksatoriai - želė, lakai, segtukai... Putos ne tik atgaivins plaukus ir padidins jų apimtį, bet ir padės lengviau suvaldyti nepaklusnius plaukus. Šukuosena išsilaikys ilgai, o sruogos nebus sukibusios.

Norint paprastai ir be didelių pastangų sugarbanoti plaukus reikia susukti juos garbanų sukimo žnyplėmis. Iš pradžių ant sausų plaukų užpurkšk šiek tiek lako, vidutinio dydžio garbanų sukimo žnyplėmis susuk penkių centimetrų skersmens sruogas ir galų gale jas susuk plaukų suktukais su lipukais. Jau suformuotos bangos labai gerai prikimba prie lipukų, taigi puikus rezultatas garantuotas!

Prieš džiovindama plaukus džiovintuvu, pirštais išpainiok susivėlusias sruogas ir tik tada, kai plaukai 80 proc. sausi, iššukuok juos šepečiu. Prieš šukuojant šlapius ar drėgnus plaukus, jie turi lengvai slysti tarp pirštų.

Plaukų spindesys nebūtinai priklauso nuo genų - jiems blizgesio suteikti gali ir šampūnas.

Itin trumpiems plaukam tereikia rasti tinkamą plaukų formavimo priemonę. Nesvarbu, ar tavo plaukai garbanoti, ar tiesūs, tau tereikia šiek tiek plaukų želė, kad suformuotum šukuoseną, kuri neleis plaukams prilipti prie galvos. Žirnio dydžio želėkiekį patrink tarp delnų ir tepk ant drėgnų plaukų, pradėdama nuo plaukų šaknų. Trumpiems plaukams tinka tik želė, nes ji standina šukuoseną, trumpiems plaukams netiks priemonės skirtos plaukų purumui suteikti.

Vidutinio ilgio plaukus pabandykite susukti. Madingos lengvos bangos, kurias suformuoti galima paprasčiausiai susukant drėgnų plaukų sruogas pirštais. Išplautus plaukus padalink į 2x2 cm sruogas. Ištepk sruogas standinančia priemone ir susuk jas aplink pirštą. Palaikyk 10 minučių. Kai plaukai išdžius, gali lengvai juos perbraukti pirštais. 

Nuoširdžiai, Juara

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti