Prekių katalogas

K. Ar OMNIA BOTANICA produktai buvo bandyti su gyvūnais?
A. Ne, kaip ir visi kiti galutiniai kosmetikos produktai: iš tiesų įstatymai draudžia galutinių kosmetikos produktų bandymus su gyvūnais.
OMNIA BOTANICA atveju, net ir žaliavos naudojamos gaminant šią kosmetiką nebuvo išbandytos su gyvūnais.

K. Kodėl pasirinkotas pavadinimas ONMIA BOTANICA?
A. Nes tai yra linija produktų, pagrįstų aktyviomis sudedamosiomis dalimis iš augalų/vaistinių augalų/gėlių, plačiai panaudojamų žolelių medicinoje, ir nuo neatmenamų laikų žinomų dėl savo gydomųjų savybių.

K. Ką reiškia užrašas ant pakuotės „100% NATURAL INGREDIENTS“?
A. Tai reiškia, kad VISOS produkto SUDEDAMOSIOS DALYS yra visiškai natūralios kilmės.

K. Ar tai reiškia, kad ir konservantai yra taip pat natūralūs?
A. Visiškai. Konservantai - tai iš AUGALINIŲ sudedamųjų dalių mišinys, išgaunamas iš kokosinio aliejaus ir augalinio glicerino. Šis mišinys buvo išbandytas, įrodyta, kad jis efektyvus ir užpatentuotas.

K. Kokie yra produkto, kurio sudėtyje yra 100 % natūralios sudedamosios dalys, pranašumai prieš sintetinius produktus?
A. Vienas iš skiriamųjų šios kosmetikos bruožų yra tas, kad ją puikiai toleruoja oda. Daugelis alerginės jautrios odos problemų yra iš tikrųjų susję su tam tikromis sintetinės medžiagomis, kurių oda netoleruoja. Net aromatas, kuris taipogi gali sudirginti odą, šiuo atveju yra gerai toleruojamas, nes be alergenų.

Kitas pranašumas yra susijęs su produkto gamyba: OMNIA BOTANICA produktų formulės 100 % aktyvios, tokiu būdu kiekvienas formulės komponentas skatina odos natūralumą, efektyvumą ir gerą savijautą.

K. Kokius tyrimus atliko Ferara Universitetas?
A. Feraros universitetas (tiksliau Kosmetologijos Centro Laboratorija) išbandė produktų suderinamumą (pasitelkęs dermatologinius testus) ir jų natūralumą (pagal Europos natūralumo vertinimo protokolą vertinamas žaliavos natūralumas).

K. Koks skirtumas tarp produkto, sukurto iš 100 % natūralių sudedamųjų dalių, ir organinių produktų?
A. Organiniai produktai savo sudėtyje turi tik tas sudedamąsias dalis, kurios gaunamos iš patvirtinto organinio ūkio ar laukinių augalų, ir nieko kita. Nors dažnai šitie produktai savo efektyvumu neatitinka reikalavimų, keliamų kosmetiniam produktui, tačiau odai suteikia malonų pojūtį. Omnia Botanica produktai yravisu 100 % gauti iš augalų, ir yra nepaprastai švelnūs odai, malonūs tepti ant odos ir, be to, augalų sudedamosios dalys veikia bendrai (sinergijoje) viena su kita, todėl yra maksimalai efektyvios.

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti