Plante System

 • Organinės kosmetikos linija Plante System idealiai pritaikyta odai, jos nedirgina, žadina pojūčius ir yra nepaprastai gryna. Organinės kosmetikos linija Plante System gaminama su geriausiomis veikliosiomis medžiagomis. Tai retų augalų ekstraktai ir kitos natūralios aukštos kokybės žaliavos, veiksmingai saugančios odą nuo laisvųjų radikalų poveikio, raminančios ją, atkuriančios apsauginį sluoksnį ir funkciją. Produktuose nėra mineralinių aliejų, silikono, parabenų ir fenoksietanolio. Visa tai lemia jų ekologiškumą ir kokybę.

  Augalinė dermokosmetika leidžia pasitelkti mokslą ir gamtą odai puoselėti, kad ji būtų sveika ir graži. Augalų naudojimas kosmetikai gaminti turi didelių pranašumų – augalinės veikliosios medžiagos veiksmingai gerina odos būklę ir yra ypač gerai toleruojamos. Nauja koncepcija – rytdienos dermokosmetikos pamatas – leidžia kurti pažangią, idealiai Jūsų odai tinkančią, kosmetiką.

  PLANTE SYSTEM – dermokosmetika, pasižyminti geriausiomis fitoterapijos savybėmis.

  Plante System dermatologijos laboratorija yra farmacijos kompanijos ARKOPHARMA - fitoterapijos srities lyderės - filialas. Laboratorijos pranašumą lemia kompanijos patirtis - jau daugiau nei 20 metų ji atlieka šimtų augalų rūšių mokslinius tyrimus. Savo patirtį ir žinias ji panaudoja kosmetikai kurti, odai puoselėti, pažangioms ir originalioms idėjoms įgyvendinti. Pietų Prancūzijoje įsikūrusi ARKOPHARMA jau daugiau nei 20 metų tyrinėja šimtus augalų rūšių ir įtraukia juos į savo gaminių sudėtį. Daug metų ši farmacijos laboratorija norėjo panaudoti savo patirtį ir žinias apie augalus kosmetikai kurti bei odai puoselėti, šio siekio rezultatas – Plante System dermatologijos laboratorijos. Kompanija Plante System taip pat turi tyrimų ir gaminių kūrimo laboratoriją, kuri leidžia pasiūlyti Jums dar pažangesnių gaminių.

  Vertingiausios Plante System kosmetikos savybės:

  • Naujas metodas, lemiantis išskirtinį toleravimą. Nepaprastas Plante System produktų tyrumas - ne tušti žodžiai. Jį garantuoja pažangūs gamybos metodai.
  • Pažangus ekstrahavimo būdas
  • Sudėtyje esantys augalų ekstraktai gaunami unikaliu būdu – naudojant anglies dvideginį. Šis unikalus ekstrahavimo būdas leidžia išgauti grynas veikliąsias medžiagas ir išsaugoti visas naudingąsias augalų savybes.
  • Gaminiai bandomi stebint dermatologams, yra hipoalergiški, neužkemša porų, specialiai sukurti jautriai odai.
  • Produktai gaminami laikantis farmacijos pramonės standartų.
  • Kuriant neatliekami bandymai su gyvūnais.

   

  Ypatingas veikliųjų medžiagų kompleksas:

  Veikliųjų medžiagų kompleksą P.E.S.® sudarantys augalų ekstraktai gauti nenaudojant organinių tirpiklių, todėl jame nėra jokių priemaišų ir oda gali pajusti visą jo sudedamųjų dalių – nepaprastai tyrų ir koncentruotų – veiksmingumą.

   

  Natūralios sudedamosios dalys:

  PLANTE SYSTEM kosmetikoje nėra mineralinių aliejų, silikono, parabenų ir fenoksietanolio.


  Aukščiausia kokybė ir ekologiškumas:

  Kompanijos Plante System gaminiai turi ECOCERT sertifikatą, daugiau nei 95 proc. jų sudedamųjų augalinių dalių yra sertifikuotos.


  Išskirtinis toleravimas:
  Dėl dermatologijos srityje įgytos gamintojo kompetencijos, pažangaus ekstraktų gavimo būdo ir farmacijos pramonės standartų laikymosi kompanijos Plante System gaminiai yra hipoalergiški ir puikiai toleruojami.

  Diena po dienos trunkantis malonumas


  Nuostabi šių gaminių konsistencija ir subtilus natūralus kvapas suteikia ypatingą malonumą.

  Aukščiausią kokybę ir ekologiškumą garantuoja ECOCERT

  Plante System organiniai gaminiai sertifikuoti ECOCERT - griežčiausiu ir prestižiškiausiu natūralios kosmetikos gamintojų standartu.

   

  Ženklas ECOCERT rodo, kad:

  • mažiausiai 95 proc. sudedamųjų dalių yra augalinės, o 95 proc. augalinių dalių yra organinės ir sertifikuotos;
  • sudėtyje nėra parabenų, dirbtinių dažiklių, genetiškai modifikuotų ir gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių;
  • naudojami tik natūralūs konservantai.

   

  Produktai, kuriuos reikia apsaugoti nuo oro, pakuojami į vakuuminius indus su pompa.
  Patraukli ekologiška pakuotė nedaro neigiamo poveikio aplinkai.

   

  Ženklas BIO reiškia, kad:

  • kosmetika gaminama laikantis ECOCERT reikala vimų;
  • sudedamosios dalys (augalų ekstraktai) gaunamos pažangiu būdu – pasitelkus deguonį ir nenaudojant organinių tirpiklių, juose nėra priemaišų, tad oda gali pajusti visą jų veiksmingumą;
  • daugiau nei 95 proc. augalinių sudedamųjų dalių yra organinės.
  Plante System Aknorm reguliuojamasis koncentratas riebiai, užterštai, spuoguotai odai su serenojų ekstraktu, 30 ml
  Kodas: 3578830147822

  Koncentruota priemonė padeda kovoti su spuogeliais bei inkštirais

  717
  1793 Sutaupykite 1076
  Plante System Aknorm valomoji kaukė riebiai odai su serenojų ekstraktu, 40 ml
  Kodas: 3578830147846

  Kaukė riebiai, inkštiruotai veido odai

  684
  1709 Sutaupykite 1025