Prekių katalogas

Seward Mediter kaukė Remedy pažeistiems, gyvybingumą praradusiems plaukams, 500ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 8011172006617

  Plaukus stiprinanti ir iš vidaus jų struktūrą atkurianti gelio kaukė.

  Prekės ženklas
  Helen Seward
 • Kaukė yra skirta pažeistiems ir gyvybingumą praradusiems plaukams. Sudėtyje yra vynuogių polifenolių ir kviečių amino rūgščių. Tai vienas iš pagrindinių pažangios REMEDY programos plaukams produktų. Naujas itin geras ir stipriu poveikiu pasižymintis produktas užtikrina 50% stipresnį plaukų struktūrą atkuriantį poveikį. Kaukė išsiskiria savo greitu veikimu bei unikalia ir novatoriška tekstūra.


  Naudojimas: ši kaukė yra antrasis iš trijų REMEDY programos etapų - plaukus stiprinanti ir iš vidaus atstatanti procedūra su FILLER MASK (užpildančiąja kauke) ir TRICO-Aktyvatoriumi
  • Plaukus suskirstykite į dalis.
  • Užpildančiąją kaukę specialiu šepetėliu tepkite ant kiekvienos plaukų sruogos, pradėdami 3-4 cm atstumu nuo plauko šaknų. Pradėkite nuo pakaušio plaukų ir eikite link viršugalvio. Ištepę plaukus kauke švelniai įmasažuokite nuo plaukų šaknų iki galiukų, iššukuokite plaukus.
  • Užteptą kaukę palikite:
  3-5 min. – ploniems plaukams
  5-10 min. – normalaus storio/storiems plaukams


  Dėmesio! Priemonės nenuplauti ir įterpti naudojant TRICO-Aktyvatorių.
  Procedūrą su TRICO-Aktyvatoriumi taip pat pradėkite pakaušio srityje ir kruopščiai apdorokite kiekvieną plaukų sruogą, pradedant nuo galų ir einant link šaknų. Atskirtos sruogos turi būti 5 cm ilgio ir 2 cm storio. Ultragarso signalas pasigirsta suspaudus prietaiso plokšteles ir tęsiasi 15 sekundžių. Rekomenduojama procedūrą kiekvienai sruogai pakartoti 2 kartus, o ypač pažeistoms sritims netgi 4 kartus. Aukštųjų technologijų pagalba atlikta plaukų vidinio atstatymo procedūra užbaigiama, apdorojant plaukus viršugalvyje. Po to plaukai nuplaunami šiltu vandeniu ir švelniai nusausinami rankšluosčiu.
  Siekiant geriausio rezultato kaukę reikia naudoti kartu su tos pačios linijos produktais: Seward Mediter aktyvinančiu šampūnu (ACTIVATOR SHAMPOO) ir atstatančiu skysčiu (SEALING FLUID) REMEDY, bei prietaisu TRICO-Aktyvatorius. Pilną procedūrą daryti 1 kartą per mėnesį; esant labai pažeistiems plaukams pilną procedūrą kartoti kas 15dienų.

  Dermatologiškai patikrintas. Produktas skirtas profesionalams.