Prekių katalogas

Terre d'Oc kvapioji žvakė ,,Levanda", 175g

 • Kraunamos nuotraukos

  Terre d'Oc kvapioji žvakė ,,Levanda", 175g

  Kodas: 3700324425288
  1070
  2548 Sutaupykite 1478
  Likutis: 4 vnt.
  Į krepšelį 

  Svaiginančio laukinių levandų žiedų ir gaivaus sultingų žolės stiebų aromatų mišinys, kurį elegantiškai palydi medienos natos... 

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Svaiginančio laukinių levandų žiedų ir gaivaus sultingų žolės stiebų aromatų mišinys, kurį elegantiškai palydi medienos natos.

  Žvakė yra elegantiškame indelyje ir padeda sukurti šiltą ir romantišką atmosferą. Ji gali būti uždegta vonioje, norint atsipalaiduoti, ar svetainėje, siekiant sukurti šiltą atmosferą. Žvakė ne tik skleidžia kvapą, bet ir sugeria kvapus, todėl ją galima naudoti prirūkytose patalpose ar norint panaikinti virtuvės kvapus. Žvakė išskirtinai pagaminta iš natūralaus aliejaus ir bičių vaško, suformuota rankomis. Lėtai degdama sukuria magišką kvapų pasaulį. Pirmą kartą neleiskite žvakei degti daugiau negu 2val. Norėdami išvengti dūmų, nupirkite 8mm dagties, kai žvakė yra atvėsusi.

  Dėmesio! Nedėkite žvakės ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Saugokite nuo degių daiktų. Nepalikite žvakės degti be priežiūros. Nelieskite stiklo, kai žvakė dega, galite nusideginti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Palikite žvakę degti ant lygaus paviršiaus.
  Degi. Saugoti nuo vaikų, laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.