Prekių katalogas

Terre d'Oc kvapioji žvakė ,,Kalnų medus“, 175 g.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 370032442436
  1070
  2549 Sutaupykite 1479
  pasiūlymas galioja iki2021-06-30
  Į krepšelį 

    Gaivus bei lengvas, subtilus ir švelnus levandų kvapas su natūraliais medaus, vaško, dervos ir kylančios saulės aromatais.

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Gaivus bei lengvas, subtilus ir švelnus levandų kvapas su natūraliais medaus, vaško, dervos ir kylančios saulės aromatais. Žvakė yra elegantiškame indelyje ir padeda sukurti šiltą ir romantišką atmosferą. Ji gali būti uždegta vonioje, norint atsipalaiduoti, ar svetainėje, siekiant sukurti šiltą atmosferą. Žvakė ne tik skleidžia kvapą, bet ir sugeria kvapus, todėl ją galima naudoti prirūkytose patalpose ar norint panaikinti virtuvės kvapus. Žvakė išskirtinai pagaminta iš natūralaus aliejaus ir bičių vaško, suformuota rankomis. Lėtai degdama sukuria magišką kvapų pasaulį. Pirmą kartą neleiskite žvakei degti daugiau negu 2val. Norėdami išvengti dūmų, nupirkite 8mm dagties, kai žvakė yra atvėsusi.

  Dėmesio! Nedėkite žvakės ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Saugokite nuo degių daiktų. Nepalikite žvakės dengti be priežiūros. Nelieskite stiklo, kai žvakė dega, galite nusideginti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Palikite žvakę degti ant lygaus paviršių.
  Degi. Saugoti nuo vaikų, laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.