Terre d'Oc namų kvapai "Hesperidų svajonė", 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3700324425943
  1434
  2867 Sutaupykite 1433
  pasiūlymas galioja iki 2019-12-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Pasinerkite į dieviško sodo atmosferą su šiuo saulėtu ir nepaprastu kokteiliu, kuriame rasite citrinos, apelsinų ir žaliųjų mandarinų natas.

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Originalus ir estetiškas aromatų skleidiklis aromatizuoja orą intensyviai ir nuolatos, užtenka keletui savaičių. Ši priemonė sukurta kapiliarumo principu: augalo stiebas sugeria kvepalus iš vazos ir skleidžia po namus. Tinka visiems kambariams. Jei naudojate vonioje ar virtuvėje, išimkite kelis stiebus, taip sulėtinsite kvapo sklidimą. Kvapų stiebeliai namuose apie save nuolat primins gaiviu ir kvepiančiu oru.

  Viršutinės natos: citrina, greipfrutas, apelsina, mandarinas.

  Vidurinės natos: mėtų lapai, jauni grūdai.

  Apatinės natos: kedras, vanilė.

  Dėmesio! Nedėkite namų kvapo ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Padėkite namų kvapą ant lygaus paviršiaus. Saugokite nuo atviros ugnies šaltinių. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Neprarykite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu priemonės pateko į akis nedelsiant gausiai nuplaukite švariu vandeniu ir kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, parodykite jiems gaminio pakuotę. Sudėtyje yra limoneno ir vanilino, kurie gali būti alergijų priežastimi. Įspėjimas: degus, sudėtyje yra alkoholio 80% VOL.