Terre d'Oc namų kvapai „Kalnų medus“, 100ml.

 • Kraunamos nuotraukos
  1434
  2867 Sutaupykite 1434
  pasiūlymas galioja iki 2020-02-29
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Gaivus bei lengvas, subtilus ir švelnus levandų kvapas su natūraliais medaus, vaško, dervos ir kylančios saulės aromatais.

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Gaivus bei lengvas, subtilus ir švelnus levandų kvapas su natūraliais medaus, vaško, dervos ir kylančios saulės aromatais. Originalus ir estetiškas aromatų skleidiklis aromatizuoja orą intensyviai ir nuolatos, užtenka keletui savaičių. Ši priemonė sukurta kapiliarumo principu: augalų stiebas sugeria kvapus iš vazos ir skleidžia po namus. Tinka visiems kambariams. Jei naudojate vonioje ar virtuvėje, išimkite kelis stiebus, taip sulėtinsite kvapo sklidimą. Kvapų stiebeliai namuose apie save nuolat primins gaiviu ir kvepiančiu oru.

  Dėmesio! Nedėkite namų kvapo ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Padėkite namų kvapą ant lygaus paviršiaus. Saugokite nuo atviros ugnies šaltinių. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Neprarykite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu priemonės pateko į akis nedelsiant gausiai nuplaukite švariu vandeniu ir kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, parodykite jiems gaminio pakuotę. Sudėtyje yra limoneno ir vanilino, kurie gali būti alergijų priežastimi. Įspėjimas: degus, sudėtyje yra alkoholio 80% VOL.
  Degi. Saugoti nuo vaikų, laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti.