Terre d'Oc namų kvapai "Levandos po Provanso dangumi", 100 ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3700324425271
  1434
  2867 Sutaupykite 1434
  pasiūlymas galioja iki 2020-07-23
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Namų kvapas, kuriame susipina laukinės levandos švelnumas ir sultingų žaliųjų stiebelių gaivumas, turintis lengvą medienos bazę.

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Originalus ir estetiškas aromatų skleidiklis aromatizuoja orą intensyviai ir nuolatos, užtenka keletui savaičių. Ši priemonė sukurta kapiliarumo principu: augalo stiebas sugeria kvepalus iš vazos ir skleidžia po namus. Tinka visiems kambariams. Jei naudojate vonioje ar virtuvėje, išimkite kelis stiebus, taip sulėtinsite kvapo sklidimą. Kvapų stiebeliai namuose apie save nuolat primins gaiviu ir kvepiančiu oru.

  Dėmesio! Nedėkite namų kvapo ant dūžtančių, poliruotų ar lakuotų paviršių. Padėkite namų kvapą ant lygaus paviršiaus. Saugokite nuo atviros ugnies šaltinių. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Neprarykite. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jeigu priemonės pateko į akis nedelsiant gausiai nuplaukite švariu vandeniu ir kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, parodykite jiems gaminio pakuotę. Sudėtyje yra limoneno ir vanilino, kurie gali būti alergijų priežastimi. Įspėjimas: degus, sudėtyje yra alkoholio 80% VOL.