Prekių katalogas

Terre d'Oc oro gaiviklis "Levandos po Provanso dangumi", 100ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Terre d'Oc oro gaiviklis "Levandos po Provanso dangumi", 100ml

  Kodas: 3700324425257
  2143
  Likutis: 4 vnt.
  Į krepšelį 

  Svaiginančio laukinių levandų žiedų ir gaivaus sultingų žolės stiebų aromatų mišinys, kurį elegantiškai palydi medienos natos...

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Svaiginančio laukinių levandų žiedų ir gaivaus sultingų žolės stiebų aromatų mišinys , kurį elegantiškai palydi medienos natos. 

  Oro gaivikliu greičiausiai ir stipriausiai aromatizuosite namų orą. Naudojamas reguliariai, 4 – 5 kartus per dieną, pripildo namus išskirtinių kvapų. Oro gaivikliu greičiausiai ir stipriausiai aromatizuosite namų orą. Naudojamas reguliariai, 4 – 5 kartus per dieną, pripildo namus išskirtinių kvapų.

  Dėmesio! Degi. Saugoti nuo vaikų, laikyti jiems nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Nerūkyti. Naudokite gerai vėdinamoje patalpoje. Venkite patekimo ant odos ir į akis. Jeigu priemonės pateko į akis nedelsiant gausiai nuplaukite švariu vandeniu ir kuo skubiau kreipkitės į gydytojus, parodykite jiems gaminio pakuotę. Kontakto su oda atveju gali sukelti alergines reakcijas. Įspėjimas: degus, sudėtyje yra alkoholio 83% VOL.