Terre d‘Oc rinkinys su sviestmedžių sviestu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3700324421525
  4199
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro:  dušo želė 100 ml, sviestmedžių sviestas 100 g, rankų kremas 30 ml, šilkinis kūno pienelis 100 ml.  Grynas sviestmedžių sviestas yra tradicinis nuo senovės žinomas produktas, padedantis pagražinti veido, kūno odą, plaukus, išsaugoti jaunystę.

  Prekės ženklas
  Terre d'Oc
 • Grynas sviestmedžių sviestas yra tradicinis nuo senovės žinomas produktas, padedantis pagražinti veido, kūno odą, plaukus, išsaugoti jaunystę. Pasižymi maitinamosiomis, apsauginėmis ir atstatomosiomis savybėmis.

  Dėžutėje rasite visą kosmetikos priemonių su sviestmedžių sviestu rinkinį, padėsiantį tinkamai ir su malonumu prižiūrėti jūsų kūną. Afrikoje masažas su sviestmedžių sviestu naudojamas nuo neatmenamų laikų ir yra grožio ritualų šerdis. Receptai perduodami iš kartos į kartą, jie lydi ir saugo žmogaus odą per visą jo gyvenimą.
  Pagaminta iš natūralių ir ekologiškų produktų. Pagrindinės aktyviosios medžiagos: sviestmedžių sviestas, makadamijų riešutų, moliūgų sėklų, saldžiųjų migdolų, saulėgrąžų ir baobabų aliejai (maitina ir minkština).