Prekių katalogas

Dr.Taffi kvapas namams ELISIR DI DOLCE VITA, 100 ml

 • Dr.Taffi kvapas namams ELISIR DI DOLCE VITA, 100 ml

  Prekės dydis Kaina Pirkti
  200ml
  39.90 
  Pirkdami galite gauti 39,9 taškus.
  Kodas: 803238003823
  Į krepšelį  
  100ml
  26.90 
  Pirkdami galite gauti 26,9 taškus.
  Kodas: 803238003822
  Į krepšelį  

  Unikalus ir rafinuotas namų kvapas

 • Sukurkite savo namų atmosferą pasinaudodami mūsų unikaliu kvapu su lazdelemis Dr.Taffi “ELISIR DI DOLCE VITA”.

  Šis namų kvapas pradeda savo kvepalų kelionę gaiviais obuoliais, pikantiškais juodaisiais serbentais ir šviežiais apelsinų žiedais - šie kvapai pradžiugins jūsų jausmus nuo pat pradžios.

  Vidurinės pačiulių ir vilkdalgių natų švelnumas bei rafinuotas kvepalų derinys suteiks jūsų namams šilumą ir subtilumą. Baigiamosios vanilės ir karamelės natos atneš į jūsų erdvę saldumą, paliekant įsimintiną ir malonų pėdsaką.

  Namų kvapas su lazdelemis ne tik praturtins jūsų erdvę nuostabiais kvapais, bet ir pridės elegancijos kiekvienam kambariui.

  Naudojimas: prieš naudojimą nuimkite dangtelį ir įdėkite lazdeles. Palaukite kol lazdelės gerai įsigers aromato ir retkarčiais apverskite.

  Dėmesio! Degus. Saugokite skystį toliau nuo atvirų liepsnų ir šaltinių, kurie gali sukelti ugnį arba pavojų. Stenkitės laikyti skystį aukščiau arba toliau nuo vaikų pasiekiamos vietos. Venkite patekimo į akis; jei taip atsitiktų, nedelsdami nuplaukite akis dideliu kiekiu švaraus vandens ir kreipkitės į gydytoją.

  Ingriedientai (INCI): 1-(2,6,6-TRIMETHYL-1,3-CYCLOHEXADIEN-1-YL)-2-BUTEN-1-ONE; D-LIMONENE; HEXYL SALICYLATE; BETAPINENE; PENTADECALACTONE; CIS-3-HEXENYLMETHYL CARBONATE; CEDROL METHYL ETHER; METHYL 2,4-DIHYDROXY-3,6-DIMETHYLBENZOATE; MASSA DI REAZIONE DI ANIDRIDE ACETICA E 1,5,10-TRIMETILCICLODODECA-1,5,9-TRIENE; LINALOOL; OCTAHYDRO-TETRAMETHYL-2-NAPHTHALENYLETHANONE; LINALYL ACETATE.

  Kilmės šalis: Italija
   

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti