Prekių katalogas

Privatumo politika

 • PRIVATUMO   POLITIKA

  Įsigaliojimo data: 2024-05-29

  UAB “Juara” privatumo politikos tikslas yra informuoti kaip yra renkami ir tvarkomi Jūsų asmens duomenys. Mes gerbiame Jūsų privatumą ir imamės priemonių, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs, o jų tvarkymas atitiktų duomenų apsaugos teisės aktus.

  Jūsų asmens duomenis renkame tik aiškiai apibrėžtais ir teisėtais tikslais, duomenis tvarkome sąžiningai ir skaidriai, užtikriname tinkamą asmens duomenų saugumą.

  UAB “Juara” privatumo politika nurodo kokius Jūsų duomenis mes renkame ir tvarkome, kokiems tikslams juos naudojame, kiek laiko ir kur juos saugome ir t.t.

  UAB “Juara” privatumo politika gali būti atnaujinama - susipažinti su naujausiu dokumentu visada galėsie interneto svetainėje www.juara.lt
  Jeigu Jums nepriimtinas privatumo politikoje aprašytas asmens duomenų tvarkymas ir Jūs nepateiksite mums savo asmens duomenų - mes negalėsime sudaryti sąlygų Jums naudotis www.juara.lt teikiamomis paslaugomis, teikiamomis naudomis, lojalumo programa, kitais pasiūlymais, užsisakyti ar pirkti prekes ir paslaugas iš UAB “Juara” bei dalyvauti UAB “Juara” organizuojamose akcijose.

  Duomenų valdytojas
  Duomenų valdytojas yra UAB “Juara” - įmonės kodas 300073656, įsikūrusi adresu Konstitucijos pr. 12-4, LT-09308, Vilnius, Lietuva.
  UAB “Juara” yra atsakinga už jūsų asmens duomenų tvarkymą kaip aprašyta šioje politikoje.

  Pirkėjas-klientas
  Pirkėju – klientu laikome asmenį, kuris naudojasi el.parduotuve www.juara.lt, užsako ir ar perka prekes, paslaugas iš UAB “Juara”, dalyvauja UAB “Juara” organizuojamose akcijose, lojalumo programose, užsisako naujienlaiškius.

  Asmens duomenys
  Tai bet kokia informacija, kuri gali būti naudojama identifikuoti pirkėją-klientą, taip pat bet kokia informacija apie asmenį, kuris jau yra identifikuotas.

  Mūsų renkami asmens duomenys
  Kontaktiniai ir registracijos duomenys: vardas, pavardė, gyvenamosios vietos adresas, el. pašto adresas, telefono numeris.
  Prekių bei paslaugų užsakymo pateikimo ir įvykdymo duomenys: užsakytos prekės, apmokėjimo būdas, pristatymo vieta/adresas
  Bendravimo duomenys: užsakymo būklė, slaptažodžio priminimai, pranešimai apie paskyrą.
  Analitiniai duomenys: pirkimų istorija, mokėjimų istorija, produktų apžvalgos, bendravimo istorija.
  Techniniai duomenys: IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema. Šie duomenys yra generuojami automatiškai, kiek tai numato galiojantys teisės aktai.
  Gimimo data: naudojama sveikinimams su gimtadieniu ir specialiems pasiūlymams.
  Kiti duomenys: duomenys, kuriuos mums pateikiate tiesiogiai arba kuriuos gauname iš trečiųjų šalių, kiek tai numato galiojantys teisės aktai, pvz.: sąskaitos numeris, mokėjimo kortelės tipas ir t.t. Informacijos apie Jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinkle, kai prie jų prisijungiate, pvz.:per paskyras “Facebook”, “Tik Tok” ir kituose tinkluose.

  Registruodamiesi Jūs patvirtinate, kad Jūsų pateikiami asmens duomenys yra tikslūs ir teisingi.
  Papildyti ar pakoreguoti savo asmens duomenis galite prisijungę prie savo paskyros.

  Jūsų asmens duomenų naudojimas
  Paslaugų teikimas: duomenys naudojami užsakymams valdyti, prekių pristatymui bei paslaugų užsakymui.
  Klientų aptarnavimas ir bendravimas: el. paštas naudojamas komunikacijai dėl užsakymų, pranešimų apie užsakymo būklę, informacijos patikslinimui. Taip pat atsakydami į Jūsų užklausas bei pastabas.
  Rinkodara, akcijos, lojalumo programa: el. pašto adresas naudojamas siunčiant naujienlaiškius ir pasiūlymus, tik gavus aiškų sutikimą. Gimimo data naudojama sveikinimams su gimtadieniu ir specialiems pasiūlymams.
  Svetainės tobulinimas ir analizė: techniniai ir analitiniai duomenys naudojami svetainės funkcionalumui ir patogumui gerinti.

  Teisiniai pagrindai
  Sutikimas: naudojame asmens duomenis su aiškiu pirkėjo-kliento sutikimu.
  Sutartis su duomenų subjektu: tvarkome duomenis, kad įvykdytume sutartinius įsipareigojimus, pvz., prekių pristatymas.
  Teisinė prievolė: tvarkome duomenis pagal galiojančius teisės aktų reikalavimus.
  Teisėtas interesas: tvarkome duomenis siekdami pagerinti UAB “Juara” teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą, pvz., analizės tikslais.

  Asmens duomenų atskleidimas
  Paslaugų teikėjams: mes pasitelkiame trečiąsias šalis, kurios padeda teikti paslaugas, laikydamiesi griežtų duomenų apsaugos sąlygų.
  Teisiniai įsipareigojimai: Jūsų duomenis galime atskleisti, kai to reikalauja teisės aktai.
  Aiškus sutikimas: mes neparduosime jūsų duomenų kitoms trečiosioms šalims rinkodaros tikslais, nebent jūs aiškiai su tuo sutiktumėte.

  Tarptautinis duomenų perdavimas
  Duomenys gali būti perduodami už EEE ribų. Užtikriname, kad visi duomenų perdavimai atitiks BDAR reikalavimus, įgyvendinant apsaugos priemones, pavyzdžiui, standartines sutarčių sąlygas.

  Asmens duomenų saugumas
  Įgyvendiname griežtas saugumo priemones, kad apsaugotume Jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo ar sunaikinimo.

  Duomenų saugojimas
  Jūsų asmens duomenys saugomi tiek laiko, kiek reikia šioje politikoje nurodytiems tikslams įgyvendinti arba tiek, kiek to reikalauja įstatymai.

  Pirkėjo-kliento teisės
  Jūs turite teisę žinoti, būti informuotas apie savo duomenų tvarkymą, taip pat susipažinti su savo duomenimis, juos taisyti, ištrinti arba apriboti jų tvarkymą. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

  Susisiekite su mumis
  Jei iškiltų klausimų dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos, turite klausimų arba norite pasinaudoti savo teisėmis susijusiomis su asmens duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis:
  • atsiųsdamas prašymą ar nurodymą el. paštu info@juara.lt iš savo el.pašto adreso,
  • atsiųsdamas ar įteikdamas prašymą ar nurodymą šiuo adresu: UAB “Juara”, Konstitucijos pr. 12-4, LT-09308, Vilnius, Lietuva

  Privatumo politikos pakeitimai
  Privatumo politika gali būti atnaujinta. Interneto svetainėje www.juara.lt visada galite susipažinti su naujausiu dokumentu.

  Rinkodara ir komunikacija
  Galite pasirinkti gauti reklaminius pranešimus ir naujienlaiškius, pasirinkdami tai registracijos metu arba per savo paskyros nustatymus.
  Galite nutraukti rinkodaros pranešimų bei naujienlaiškių gavimą naudodami el. laiškuose esančią atsisakymo nuorodą, pakoregavę duomenis savo paskyroje ar susisiekę su mumis tiesiogiai.

  Dalijimasis duomenimnis su trečiosiomis šalimis
  Jūsų asmens duomenimis su trečiosiomis šalimis rinkodaros tikslais dalijamės tik gavę aiškų jūsų sutikimą. Išsami informacija apie šias trečiąsias šalis bus pateikta duodant sutikimą.

  Mokėjimų apdorojimas
  Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt platforma, kurios valdytojas yra Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.: 12268475), todėl jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.
    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti