Prekių katalogas

Harmonie Verte skystas skalbiklis mėtų ir kedrų aromato, 1.5l

 • Harmonie Verte skystas skalbiklis mėtų ir kedrų aromato, 1.5l

  Kodas: 370044592005
  Barkodas: 3700445920051
  15.12 
  18.90  Sutaupykite 3.78 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-07-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pirkdami galite gauti 15,12 taškų.

  Koncentruotas skystas skalbiklis su marselio muilu. Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis.

 • Be baliklių, neišblukina spalvotų audinių. Be emulsinių paviršiaus aktyvatorių − etileno oksido arba natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Malonus aromatas gaunamas iš mėtų ir kedrų eterinių aliejų.

  Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis visiems tekstilės gaminiams. Vandens temperatūra 30o−95oC , baltiems ir spalvotiems skalbiniams.
  Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė.

  Naudojimas: pilkite į skalbyklės būgną arba dozavimo skyrelį. Spalvotus audinius skalbkite atskirai.

  Atsargumo priemonės: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Atidžiai perskaitykite informacinius lapelius ant drabužių ir laikykitės skalbimo instrukcijų.

  DĖMESIO! Žemoje temperatūroje užšąla, aukštesnėje nei 15° C atgauna įprastą išvaizdą. Tai būdinga etileno oksidu nepaveiktoms žaliavoms, naudojamoms gaminant naujos kartos ekologiškus produktus.
  Skirtinga spalva ar klampumas gali atsirasti dėl naudojamų natūralios kilmės žaliavų, ir neturi įtakos produkto kokybei ir veiksmingumui.

  INCI: 5-15% MARSEIL SOAP; LESS THAN 5% NONIONIC SURFACTANTS; ORGANIC ALCOHOL, FRAGRANCE - ORGANIC ESSENTIAL OILS, LAVENDER FLOWER WATER, SODIUM CARBONATE, SODIUM CITRATE, SALT, CITRIC ACID.

  Kilmės šalis: Prancūzija 

   
    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti