Prekių katalogas

Helen Seward BB Color Beauty oksidantas 13 vol, 3,9%,

 • Helen Seward BB Color Beauty oksidantas 13 vol, 3,9%,

  Kodas: 801117201951
  Barkodas: 8011172019518

  Oksidantas su dviguba apsauga.

  Prekės ženklas
  Plaukų dažų linijos
  BB Color Beauty
 • Oksidantas su dviguba apsauga. Sumaišius oksidantą su HS BB Color Beauty plaukų dažais, galima dažyti žilus plaukus (padengimas iki 50 %, natūralus efektas). Taip pat galima paryškinti norimą splavą su ilgiau išsilaikančiu efektu. Įdėmiai perskaitykite instrukcijas esančias HS BB Color plaukų dažų pakuotėje.

  Dėmesio! Sudėtyje yra vandenilio peroksido, kuris gali sukelti stiprų dirginimą ir galimą laikiną akių pažeidimą. Naudokite apsaugines pirštines. Atidarydami pakuotę nukreipkite ją nuo veido. Venkite produkto patekimo į akis: jei produkto pateko į akis nedelsdami gausiai praplaukite jas vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Naudokite tik pagal paskirtį. Nenaudokite antakiams ir blakstienoms dažyti. Nenaudokite kaip antiseptiko. Laikykite vėsioje, tamsioje vietoje toliau nuo karščio ir šviesos. Venkite užteršimo. Taip nutikus, pakuotė gali sprogti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik profesionaliam naudojimui.

  13 vol. aktyvatorius (3,9 %) skirtas: padengti žilus plaukus (iki 50 %) natūraliu efektu; suintensyvinti norimą atspalvį ilgalaikiam efektui.

  INCI: Aqua (water), Cetearyl alcohol, Hydrogen peroxide, Betaine, Paraffinum liquidum (Mineral oil), Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Ceteareth-20, Laureth-3, Disodium phodphate, Phosphoric acid, Simethicone, Etidronic Acid

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti