Prekių katalogas

Helen Seward Rehub+ Bio-aktyvus plaukų laminavimo rinkinys suteikiantis plaukams veidrodinio spindesio efektą, 1vnt.

 • Helen Seward Rehub+ Bio-aktyvus plaukų laminavimo rinkinys suteikiantis plaukams veidrodinio spindesio efektą, 1vnt.

  Kodas: 801117202495
  Barkodas: 8011172024956

  Procedūra siekiantiems švytinčių, regeneruotų ir stiprių plaukų

 • Procedūra siekiantiems švytinčių, regeneruotų ir stiprių plaukų!

  Rinkinį sudaro:

  Helen Seward Rehub+ Nr.0 atstatomasis šampūnas, 250ml
  Helen Seward Rehub+ Nr.4 atstatomoji kaukė, 250ml
  Helen Seward Rehub+ Nr.7 plaukų liftingo/laminavimo emulsija, 250ml
    

  Helen Seward Rehub+ Nr.0 atstatomasis šampūnas, 250ml

  Atkuriamasis šampūnas be sulfatų. Kruopščiai išvalo plaukus, pašalindamas bet kokius nešvarumus ir nuosėdas, taip stiprindamas ir apsaugodamas plaukus nuo lūžinėjimo Rehub+Specialist etapuose.

  Naudojimas: tepkite šampūną ant drėgnų plaukų ir kruopščiai įmasažuokite į plaukus, kad pašalintumėte bet kokius nešvarumus. Nuplaukite šiltu vandeniu ir vėl užtepkite, įmasažuokite, kad susidarytų gausios, minkštos putos. Tęskite konkretų ilgalaikį masažą ir tuomet nuplaukite. Venkite kontakto su akimis.

  Helen Seward Rehub+ Nr.4 atstatomoji kaukė, 250ml

  Ilgo veikimo plaukų priežiūros kaukė. Aktyvuoja ir prailgina Rehub+ Specialist atstatymo ir laminavimo procedūrų efektą. Prasiskverbia į plauko pluoštus ir gamina daug naujų jungčių bei laipsniškai stiprina plaukus. Tankinanti rūgštinio pH formulė išlygina plaukus ir padeda išlaikyti plauko žvynelius uždarus, neapsunkinant plaukų.

  Naudojimas: tepkite produktą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų per visą plaukų ilgį, įmasažuokite į atskiras sruogas. Palikite nuo 5 iki 10 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Vengti patekimo į akis.

  Helen Seward Rehub+ Nr.7 plaukų liftingo/laminavimo emulsija, 250ml

  Perfector laminavimo emulsija su momentiniu poliravimo poveikiu. Tobulai užbaigia Rehub+ Specialist laminavimo procedūrą, suteikia veidrodį blizgesį plauko paviršiui, plaukai tampa švelnūs, lengvi ir švytintys.

  Naudojimas: tepkite priemonę ant drėgnų plaukų per visą ilgį iki kol emulsija įsigers – vidutinė dozė 40 ml (37 g). Trumpai švelniai pamasažuokite plaukus, tada kruopščiai nuplaukite. Esant storiems ir labai pasišiaušusiems plaukams, rekomenduojama palikti 3–5 minutes. Sudėtyje yra alkoholio. Naudokite tik taip, kaip nurodyta. Venkite patekimo į akis ir kontakto su sudirgusia oda: patekus nedelsiant kruopščiai nuplaukite su vandeniu.

  Kartą per savaitę namuose atliekama plaukų priežiūros programa suaktyvina REBUH+ plaukų laminavimo procedūros* siūlomą kosmetinį rezultatą, prailgina laiką tarp salono procedūrų: plaukai tampa idealiai glotnūs, atgauna veidrodinį blizgesį ir tampa itin švelnūs.

  *rezultatą namuose galima pasiekti tik atlikus profesionalią plaukų procedūrą salone.
     

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti