Prekių katalogas

Helen Seward REHUB+ rinkinys atstatomasis pažeistiems plaukams, 1vnt.

 • Helen Seward REHUB+ rinkinys atstatomasis pažeistiems plaukams, 1vnt.

  Kodas: 801117202494
  Barkodas: 8011172024949

  Rinkinys skirtas atstatyti pažeistus plaukus

 • Tai galingas, profesionalus ir greitas pažeistų plaukų pluošto atstatymas, kuris stiprina ir regeneruoja!

  Rinkinį sudaro:

  Helen Seward Rehub+ Nr.0 atstatomasis šampūnas, 250ml
  Helen Seward Rehub+ Nr.4 atstatomoji kaukė, 250ml
  Helen Seward Rehub+ Nr. 3 procedūros užbaigimo aliejus, 50ml

  Helen Seward Rehub+ Nr.0 atstatomasis šampūnas, 250ml
  Atkuriamasis šampūnas be sulfatų. Kruopščiai išvalo plaukus, pašalindamas bet kokius nešvarumus ir nuosėdas, taip stiprindamas ir apsaugodamas plaukus nuo lūžinėjimo Rehub+Specialist etapuose.

  Naudojimas: tepkite šampūną ant drėgnų plaukų ir kruopščiai įmasažuokite į plaukus, kad pašalintumėte bet kokius nešvarumus. Nuplaukite šiltu vandeniu ir vėl užtepkite, įmasažuokite, kad susidarytų gausios, minkštos putos. Tęskite konkretų ilgalaikį masažą ir tuomet nuplaukite. Venkite kontakto su akimis.

  Helen Seward Rehub+ Nr.4 atstatomoji kaukė, 250ml
  Ilgo veikimo plaukų priežiūros kaukė. Aktyvuoja ir prailgina Rehub+ Specialist atstatymo ir laminavimo procedūrų efektą. Prasiskverbia į plauko pluoštus ir gamina daug naujų jungčių bei laipsniškai stiprina plaukus. Tankinanti rūgštinio pH formulė išlygina plaukus ir padeda išlaikyti plauko žvynelius uždarus, neapsunkinant plaukų.

  Naudojimas: tepkite produktą ant rankšluosčiu nusausintų plaukų per visą plaukų ilgį, įmasažuokite į atskiras sruogas. Palikite nuo 5 iki 10 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Vengti patekimo į akis.

  Helen Seward Rehub+ Nr. 3 procedūros užbaigimo aliejus, 50ml
  Apsaugantis nuo karščio, glotninamasis aliejus plaukams. Priemonė neleidžia plaukams garbanotis, suteikia ypatingą ir unikalų švelnumą bei pabrėžia plaukų blizgesį.

  Naudojimas: nusausinkite rankšluosčiu plaukus, įlašinkite keletą priemonės lašų į delną ir tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį bei galiukus. Priemonės nenuplaukite ir formuokite kaip įprastai.
     

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti