Prekių katalogas

Helen Seward šventinis plaukų priežiūros rinkinys su arganų aliejumi, 1vnt

 • Helen Seward šventinis plaukų priežiūros rinkinys su arganų aliejumi, 1vnt

  Kodas: 801117202508
  Barkodas: 8011172025083

  Šventinis plaukų priežiūros rinkinys, skirtas plaukų priežiūrai su argano aliejumi

 • Įkvėpkite gyvybę savo plaukams su mūsų išskirtiniu argano aliejaus rinkiniu!

  Rinkinį sudaro:

  Helen Seward Mediter Alchemy 13/S blizgesio suteikiantis šampūnas su arganų aliejumi, 200ml
  Helen Seward Mediter Alchemy 13/O kreminis arganų aliejus plaukams, 100ml
  Helen Seward plaukų kvepalai/dulksna, 50ml

  Helen Seward Mediter Alchemy 13/S blizgesio suteikiantis šampūnas su arganų aliejumi, 200ml
  Maitinamasis ir blizgesio suteikiantis šampūnas visiems plaukų tipams su organiniais arganų ir migdolų aliejais ir SHEERLIGHT kompleksu. 90 % natūralių ingredientų. Dėl subalansuoto drėkinančio ir maitinančio efekto, šampūnas plaukus valo ir atstato padarydamas juos blizgančius, minkštus ir lengvus.

  Naudojimas: sutepkite šampūnu drėgnus plaukus ir pamasažuokite, kol atsiras putų, trumpam palikite šampūną įsigerti, tuomet išskalaukite. Jei reikia, procedūrą pakartokite. Venkite kontakto su akimis. Patekus į akis, praplaukite jas tekančiu vandeniu. Dermatologiškai patikrintas. Produktas skirtas profesionalams.

  Helen Seward Mediter Alchemy 13/O kreminis arganų aliejus plaukams, 100ml
  Maitinantis kreminis aliejus visam plaukų ilgiui ir galiukams visiems plaukų tipams su organiniais arganų ir migdolų aliejais ir SHEERLIGHT kompleksu. 71 % natūralių ingredientų. Neleidžia veltis, pagyvina ir apsaugo, maitina ir drėkina padarydamas plaukus lengvai krentančius ir lengvus.

  Naudojimas: išspauskite nedidelį kiekį priemonės į delną, patrinkite kol kremas taps aliejumi ir tolygiai paskirstykite ant sausų ar drėgnų plaukų. Nenuplaukite. Dermatologiškai patikrintas. Produktas skirtas profesionalams.

  Helen Seward plaukų kvepalai/dulksna, 50ml
  Papuškus plaukus šiais kvepalais/dulksna, ilgai išlieka malonus gėlių aromatas. Kvepalai/dulksna plaukams suteikia taip pat švelnumo ir lengvumo.

  Naudojimas: purkšti 20 cm atstumu. Venkite kontakto su akimis ar sudirgusia oda. Patekus į akis, nedelsiant gausiai nuplauti vandeniu.
  Dėmesio: Degus. Saugokite nuo saulės spindulių. Neardykite ir nedeginkite net ir tuščios pakuotės. Nepurkškite į atvirą ugnį ar kitą šilumos šaltinį. Neįkvėpkite ir nepurkškite į akis. Nenaudokite ant sudirgusios odos. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.
    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti