Helen Seward REHUB+ Nr 1. atstatantis užpildas, 480ml

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 8011172021801
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Momentinis apsaugos nuo lūžinėjimo užpildas. 

  Prekės ženklas
  Helen Seward
 • DAUGIAPAKOPĖ KERATINO TECHNOLOGIJA

  Skverbiasi ir sutvirtina plaukų pluoštą, sukurdamas naujas daugybines jungtis. Atkuria pažeistus plaukus, atstato sveikų plaukų apimtį ir atsparumą. Balansuojančiosios rūgšties pH formulė (pH 3,2) yra praturtinta mažos molekulinės masės keratinais, kurie dėl savo mažo dydžio efektyviai veikia užpildą ir stiprina kūno pluoštą.

  NAUDOJIMAS:Ištrinkite ir rankšluosčiu nusausinkite plaukus, tuomet padalinkite juos į dalis. Tepkite produktą ant kiekvienos sruogos pradėdami nuo šaknų, švelniai masažuokite ir braukite pirštais per plaukus iki galiukų.Laikymo laikas: nuo 5 iki 10 minučių, priklausomai kaip pažeisti jūsų plaukai. Išplaukite plaukus šiltu vandeniu ir tęskite su 2 žingsniu.

  Cod. 1471 – 480ml  

  INCI: Aqua (Water), Propylene glycol, Lactic acid, PPG-1-PEG-9 Lauryl glycol ether, Hydrolyzed keratin, Parfum (Fragrance), Hydroxypropylgluconamide, Hydroxypropylammonium gluconate, Glycerin, Vinegar extract, Hydroxyethylcellulose, PEG-45M, Sodium levulinate, Levulinic acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Benzyl salicylate, Citronellol, Hexyl cinnamal.