Prekių katalogas

IDUN Minerals birus makiažo pagrindas Jorunn Nr. 1001, 9 g

 • Kraunamos nuotraukos

  IDUN Minerals birus makiažo pagrindas Jorunn Nr. 1001, 9 g

  Kodas: 7340074710010
  39 
  Į krepšelį 

  Vidutiniškai arba stipriai/pilnai maskuojantis, suteikia odai švytinčios, natūraliai atrodančios odos efektą.

  Prekės ženklas
  Idun Minerals
  Makiažo pagrindai
  Birus
 • IDUN Minerals birus makiažo pagrindas, pagamintas iš ypač išgrynintų mineralų, suteikia odai švytinčios, natūraliai atrodančios odos efektą, rūpinasi ja ir apsaugo. SPF 15.
  Natūralūs pigmentai nepriekaištingai padengia odą ir suteikia švelnų poveikį visą dieną. Atspari vandeniui bazė – todėl makiažo pagrindas išsilaiko visą dieną.Birus makiažo pagrindas - vidutiniškai arba stipriai/pilnai maskuojantis.
  Švelni ir raminanti formulė puikiai tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Neužkemša porų bei leidžia odai kvėpuoti.


  Sudėtyje yra 100 % išgryninti mineralai – tik 6 ingredientai IDUN Minerals birus makiažo pagrindas – tai gryniausias pasirinkimas rinkoje!
  Sudėtyje nėra kvapiklių, konservantų ar cheminių medžiagų, kurios paprastai sukelia alergijas ar niežulį.
  IDUN Minerals birus makiažo pagrindas vienintelis kosmetikos produktas Švedijos rinkoje, kuris yra patvirtintas ir rekomenduojamas Švedijos "Astmos ir alergijos asociacijos".
  Sukurta Švedijos mokslininkų.

  Norint pasiekti geriausius rezultatus, IDUN Minerals birų makiažo pagrindą tepkite su IDUN Minerals Kabuki šepetėliu ar ištraukiamu kelioniniu Kabuki šepetėliu.

  INCI: Mica, Zinc Oxide, +/- C.I. 77891, C.I. 77492, C.I. 77491, C.I. 77499.