Prekių katalogas

IDUN Minerals Pro Triangle maskavimo šepetėlis Nr. 8024

 • IDUN Minerals Pro Triangle maskavimo šepetėlis Nr. 8024

  Kodas: 734007478024
  Barkodas: 7340074780242

  Profesionalams skirtas maskavimo šepetėlis nepriekaištingam padengimui

 • IDUN Minerals “Pro Triangle” maskavimo šepetėlis yra neabejotinai būtinas įrankis kiekvienai, norinčiai paslėpti odos trūkumus ir pasiekti tobulo veido išvaizdos efektą. Jo unikali trikampė forma leidžia tikslingai užtepti ir sklandžiai sumaišyti, o tai padarys makiažą nepriekaištingą ir atrodantį natūraliai.

  Atsižvelgiant į tvarumą, rankenėlė pagaminta iš 100% perdirbto plastiko ir 100% perdirbto aliuminio. Aukštos kokybės šereliai pagaminti iš sintetinio Dermocura®, kuris yra pažangiausias pluoštas palyginti su natūraliais plaukais ir anksčiau naudotais sintetiniais pluoštais. Pluoštai yra hipoalerginiai, švelnūs, tinka jautriai odai, lengvai valomi ir suteikia aukščiausios kokybės makiažo naudojimosi patirtį.

  Savybės:

  Šepetėlio plaukai pagaminti iš aukščiausios kokybės sintetinio Dermocura® plaušų, kurie yra švelnūs odai ir garantuoja nepriekaištingą produktų tepimą bei tinka jautriai odai
  Idealus spalvų sumaišymui ir tobulam dengimui
  Subtilus šepetelio galas suteikia puikią kontrolę ir leidžia lengvai pasiekti sunkiai pasiekiamas veido sritis
  Pagaminta Italijoje
  Patentuotas dizainas
  Išorinė dėžutė pažymėta FSC etikete

  Naudojimas: Naudokite savo maskuokliui užtepti, kad paslėptumėte ir sulietumėte nelygumus. Jis sukurtas tiksliai užtepti ir sumaišyti maskuoklį ant odos. Unikali trikampė forma leis tikslingai tepti aplink akis ir nosį, o plokščias paviršius užtikrins vientisą maišymą.

  Priežiūra: plaukite šepetelį šiltu vandeniu naudodami švelnų muilą arba šepetelių valiklį. Gerai nuspauskite ir leiskite natūraliai džiūti.

  Patobulinkite savo makiažą naudodami mūsų aukštos kokybės „ Pro Triangle “ šepetėlį!

  Kilmės šalis: Italija

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti