Prekių katalogas

Lerutan skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams (koncentruoti), 1 kg

 • Lerutan skalbiamieji milteliai spalvotiems audiniams (koncentruoti), 1 kg

  Kodas: 348994001493
  Barkodas: 3489940014938

  Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis spalvotiems tekstilės gaminiams.

 • Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis spalvotiems tekstilės gaminiams. Be baliklių, neišblukina spalvotų audinių. Ir po daugelio skalbimų audiniai lieka ryškūs.

  Sudėtis: 15−30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, eterinio levandų aliejaus*, silikato, karbonato, taip pat yra linalolio (iš eterinių aliejų). * Ekologinės žemdirbystės produktai. Be emulsinių paviršiaus aktyvatorių − etileno oksido arba natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Malonus aromatas gaunamas iš levandų eterinio aliejaus. Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro“ specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais. (Ingredientų sąrašą rasite www.labogravier.com).

  Naudojimas. Pilkite tiesiai ant skalbinių į skalbyklės būgną arba dozavimo skyrelį.

  Atsargumo priemonės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Atidžiai perskaitykite informacinius lapelius ant drabužių ir laikykitės skalbimo instrukcijų. Po kiekvieno naudojimo uždarykite.
   

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti