Lerutan skystas skalbiklis (koncentruotas), 1,5 l

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 348994001457
  1093
  1561 Sutaupykite 468
  pasiūlymas galioja iki 2020-04-16
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis visiems tekstilės gaminiams, vandens temperatūra 30−95°C, baltiems ir spalvotiems skalbiniams.

  Prekės ženklas
  Lerutan/Harmonie Verte/L'Artisan Savonier
 • Skirta skalbti rankomis ir visų tipų skalbimo mašinomis visiems tekstilės gaminiams, vandens temperatūra 30−95°C, baltiems ir spalvotiems skalbiniams. Be baliklių, neišblukina spalvotų audinių. Skalbiant baltus audinius, rekomenduojama pridėti „Lerutan“ balinimo priemonės – rūbai taps baltesni ir ryškesni. Vidutinio nešvarumo drabužiams skalbti 1 produkto litro užtenka 20 plovimų vidutinio kietumo vandenyje.

  Sudėtis: 15−30 % anijoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, įskaitant muilą; 5−15 % organinio alkoholio*, mažiau nei 5 % nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, eterinių apelsinų ir levandų aliejų*, taip pat yra limoneno, linalolio (iš eterinių aliejų). * Ekologinės žemdirbystės produktai.
  Be emulsinių paviršiaus aktyvatorių - etileno oksido arba natrio laurilsulfato, dirbtinių dažiklių ar naftos produktų, sintetinių kvapų. Malonus aromatas gaunamas iš apelsinų ir levandų eterinių aliejų. Aktyviosios paviršinio veikimo medžiagos yra augalinės kilmės. Atitinka „Nature&Progrès“, „Visagro “specifikacijas (CERTIPAQ 75008 Paris). Suyra biologiškai, perdirbama pakuotė. Nebandyta su gyvūnais.

  Naudojimas. Pilkite į skalbyklės būgną arba dozavimo skyrelį. Spalvotus audinius skalbkite atskirai.

  Atsargumo priemonės. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei prarijote, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ir parodykite šią pakuotę arba etiketę. Jei pateko į akis, gerai nuplaukite vandeniu. Atidžiai perskaitykite informacinius lapelius ant drabužių ir laikykitės skalbimo instrukcijų.

  DĖMESIO! Žemoje temperatūroje užšąla, aukštesnėje nei 15° C atgauna įprastą išvaizdą. Tai būdinga etileno oksidu nepaveiktoms žaliavoms, naudojamoms gaminant naujos kartos ekologiškus produktus.
  Skirtinga spalva ar klampumas gali atsirasti dėl naudojamų natūralios kilmės žaliavų, ir neturi įtakos produkto kokybei ir veiksmingumui.