Natura House Cucciolo kramtomosios gumos skonio dantų pasta vaikams

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 8000921217077
  444
  634 Sutaupykite 190
  pasiūlymas galioja iki 2020-10-01
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Su fluoridu, kalciu ir alaviju. 98.5 % natūralių žaliavų!

  Prekės ženklas
  Natura House
 • Iš natūralių žaliavų (98,5%) pagaminta dantų pasta vaikams su kalciu veikia antibakteriškai, padeda saugoti nuo uždegimo ir ėduonies, tonizuoja, gaivina. Valymo rezultatas išlieka ilgai.

  Sudėtis: be emalį žeidžiančių abrazyvinių medžiagų. Sudėtyje yra natrio fluorido - saugo nuo ėduonies, nekenkia dantų emaliui. Sudėtyje esantys alavijų ekstraktai, ksilitolis, kalcis padeda užtikrinti dantų apsaugą nuo ėduonies, stiprinti dantis ir dantenas. Siekiant rezultato, būtina valyti dantis du kartus per dieną, po dvi minutes.

  Dėmesio! Vienam valymui naudoti tik 0,6 cm pastos! Vaikams iki 6m. naudokite žirnio dydžio kiekį, stebėkite, kad nenurytų. Dėl sudėtyje, esančio natrio fluorido pasitarkite su odontologu ar savo gydytoju. Fluorido koncentracija (630 ppm)


  INCI:  SORBITOL, AQUA (WATER), GLYCERIN, SILICA, CELLULOSE GUM, XILYTOL, ALOE BARBADENSIS EXTRACT (ALOE VERA EXTRACT), AROMA (FLAVOR), COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM FLUORIDE, CALCIUM GLUCONATE, ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, MENTHOL, ISOAMYL ACETATE, C.I. 42051, C.I. 16255, LIMONENE.