Prekių katalogas

Natura House eterinių aliejų mišinys plaukams, 15ml

 • Natura House eterinių aliejų mišinys plaukams, 15ml

  Kodas: 800092191052
  Barkodas: 8000921910527

  100% grynas mišinys, kuris gali maitinti plaukų šaknis, skatinti kraujotaką.  

 • 100% grynas mišinys, kuris gali maitinti plaukų šaknis, skatinti kraujotaką. Produktas naudojamas kaip plaukų tonikas. Aliejų mišinys gali būti naudojamas keliais būdais: 1. Prieš plaunant plaukus šampūnu, nedidelį kiekį produkto įmasažuoti į galvos odą ir plaukus. 2. Po plovimo, norint suteikti plaukams sveiką išvaizdą – kelis lašus aliejų mišinio paskirstykite ant delnų ir tepkite plaukų galiukus arba per visa plaukų ilgį, išdžiovinkite plaukus kaip įprastai.
  Kart® naudoja vaistinius savaiminius arba kultivuotus augalus, atrinktus pagal jų kilmės šalį. Jie yra kontroliuojami ir yra garantuojama dėl jų grynumo ir veikliųjų medžiagų turtingumo.
  Kart® eteriniai aliejai gaunami šalto spaudimo ir distiliavimo garais būdu. Nėra naudojami jokie cheminiai tirpikliai, siekiant išlaikyti grynumą ir kokybę.

  Tinkamumo terminas: pradėjus naudoti, žr. ant pakuotės (M raidė – mėn.).

  Atstovas Lietuvoje: UAB „Juara“, Konstitucijos pr. 12-4, Vilnius, www.juara.lt, info@juara.lt

  Ingredients (INCI): Lemon (Citrus limon, peel), Rosemary (Rosmarinus officinalis, stalks), Cypress (Cupressus sempervirens, branches), Juniper (Juniperus communis, fruits) essential oils obtained by steam distillation and cold pressing.


    

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti