Prekių katalogas

Trokštančioms atskleisti grožio savitumą

Makiažas sėdimą darbą dirbančiai moteriai: kas tinka?

Negražių moterų nėra. Yra moterys optimistės ir moterys pesimistės. Pastarosios beveik niekada nepastebi savo išvaizdos privalumų, bet mato trūkumus, būna visuomet nepatenkintos savimi, skundžiasi išsigalvotais defektais, beatodairiškai siekia susikurtų idealų. Bet kas gali apibrėžti idealą? Juk vienintelis moteriško patrauklumo idealas – jos individualumas! Tad daug išmintingiau kurti įvaizdį atsižvelgiant į savo duomenis ir originalius bruožus. Kiekviena moteris unikali, tad jos privalumas yra savitas patrauklumas.

Svarbiausia moteriai einant į darbą yra ne ryškus makiažas, o nepriekaištingai sutvarkyta veido oda. Tam reikia apsiginkluoti maskavimosi priemone ir, jeigu riebi veido oda linkusi blizgėti, dieniniam makiažui skirta biria pudra.

Klaidos:

 1. Vartoti tik lūpų pieštuką, o dekoratyvinę kosmetiką visiškai pamiršti.
 2. Pasirinktas netinkamas kremas, pvz., jis skirtas normaliai ir mišriai odai, o oda - linkusi rausti. Tokiu atveju vizažistė pataria įsigyti du kremus: drėkinamąjį ir kremą, skirtą linkusiai rausti odai. Pavyzdžiui, žiemos metu serijos „Fortus Fratris“ maitinamuoju kremu, skirtu kovoti su kuperoze, teptis odą dieną, o nakčiai – drėkinamuoju. Dar galima odą pamaloninti eliksyru (vadinamuoju natūraliu augaliniu serumu) su Jericho rožių ekstraktu.
 3. Visiškai nekreipti dėmesio į antakius, juos tik truputėlį papešioti (o tai moterį sendina).

Pasidaryti derantį dieninį makiažą užtruktų vos dešimt minučių! (apie tai - vėliau)

Vakaro grožis – kitoks

Jeigu tektų tiesiai iš darbo eiti į vakarėlį ar teatrą ir nebūtų laiko apsilankyti pas vizažistę, užduotis – nesunkiai perdirbti dieninį makiažą į vakarinį. Tai užimtų apie gerą pusvalandį. Kaip tai atlikti, mokosi visos moterys, atėjusios į makiažo pagrindų studijos „Salvete“ mokymus. Čia jos sužino, kad norint apsidrausti kosmetinėje patartina turėti kiek daugiau dekoratyvinės kosmetikos priemonių.

Reikalingiausios šios:

 • Drėkiklis + servetėlės arba drėgnos servetėlės. Šiomis priemonėmis lengvai pašalinsite kreminės pudros likučius, per dieną susikaupusius riebaliukus ar nešvarumus ir kartu atgaivinsite.
 • Pagal odą parinktas tirštesnis nei dienai makiažo pagrindas.
 • Vakariniam makiažui deranti biri pudra.
 • Priemonė antakiams paryškinti.
 • Tamsių atspalvių šešėliai.
 • Lūpų dažai.
 • Skaistalai (nebūtinai).


Kaip rasti vietą skaistalams, kaip pasidažyti šešėliais, kad jie atgaivintų pavargusias akis ar jas vizualiai padidintų, kaip padaryti lūpas putlesnes ir labiau gundančias bei dar daugybę makiažo gudrybių jums atskleis sumanios „Salvete“ vizažistės.

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

 • Bendraukime

  PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
  Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

  Prenumeruoti