Prekių katalogas

Švenčių laikas – tai brendų tarpusavio varžymosi ir pasiūlymų metas. Signalai blizgančiuose žurnalų puslapiuose ir prabangiuose reklaminiuose veiduose verčia sustoti ir žavėtis šviesos spindesiu ant odos... Šilkinė tekstūra, lengvas švytintis dvelksmas ir karališki papuošalai: šventinis makiažas padengia odą auksu ir šviesa, pats išlikdamas subtiliu.


Bourjois siūlo idomią Smoky Eyes šešėlių paletę, kurioje puikiai sudėstytos perlamutrinė balta, švytinti auksinė ir blizgi juoda. Iš tiesų geras pasiūlymas stilingam vakarėliui „a la 50-ieji“.

Nedrįstančioms švytėti auksu, kitas pasirinkimas būtų įprastų mums rudų atspalvių Smoky Eyes paletė. Nors aš to mūsų moterims ir merginoms nesiūlau – dažniausiai rudomis spalvomis atliktas dūminis makiažas, sukuria ilgai ir graudžiai verkusios mergelės įvaizdį. Jeigu rudos spalvos neatskiriamos Jūsų gyvenimo palydovės, kreipkitės į specialistą, kuris išmano koloristiką.

Auksinė makiažo tendencija meta iššūkį: nesvarstykite ir neabejokite - nušviskite tūkstančiu žiburių.

Šventiniam vakarui įmaišykite šiek tiek auksinių birių šešėlių į mėgstamą pagrindą (vadinamąją „krempudrą“) ir plonu sluoksniu padenkite veidą, dekolte sritį, pečius.

Žvaigždiškam spindejimui sustiprinti ant skruostikaulių užtepkite švytintį skaistalą.

Kad nebūtų taip auksiškai saldu, siūlau suteikti makiažui jausmingumo – indigo, tamsiai mėlynos arba purpurinės (kilni, karališka rausvai violetinė) spalvos tiks akių makiažui.

Norinčioms visiškai nežymiai "pasiauksinti", siūlau 2 variantus:

1. Pasidaryti prancūzišką manikiūrą su auksiniu lankeliu.

Odą sutvarkykite, subtiliai padenkite ir palikite ramybėje. Bet akių makiažui naudokite aktualias spalvas ir būtinai šiek tiek aukso. Akių makiažas gali būti labai švelniai švytintis arba ryškus, spindintis. Nesikuklinkite ir nagus padenkite auksiniu laku.

Auksas gražu, kai jis padengia ir prisitaiko prie tobulos odos tekstūros. Švytinčios merginos žurnalų puslapiuose žvelgia į mus visagalio fotošopo akimis.

2. Jeigu Jūsų oda šiek tiek neprilygsta žurnalinei, yra puiki išeitis atrodyti aktualiai ir prabangiai. Lengva auksinė užuomina akyse, lūpose, naguose. Jeigu piešiate akis, pieškite nagus, ir ne daugiau. YSL siūlo dar netikėčiau – auksinis makiažas ir frakas!

Clarins lieka ištikimas sau – siūlo derinti matinius ir atlasinius šešėlius. Tačiau neatsilieka nuo šventinės tendencijos – auksinė emblema žymi paletės išbaigtumą.


Sofistika

Sofistinis Dior makiažas – tai ryškaus grožio žaidimas. Šviežia ir švytinti oda, blizgančios lūpos, įdėmus žvilgsnis su įtampos gaidele. Dioras žaidžia su kontrastu – auksas ir juoda spalva – mistinis ir viliojantis iki apsvaigimo įvaizdis.

LOreal Paris "glamūras"

Milla Jovovitch geidulingu savo žvilgsniu užfiksavo tikslą. Daug tušo, aiškus akių ir antakių kontūras. Tai tinkamas makiažas toms, kurios įsimylėjusios rudą spalvą ir eleganciją. Akių šešėliai rudi ir kūno spalvos. Ir jokio liūdesio, tik jausmingas grožis, kuris palieka įspūdį.

Guerlain

Gerlenas išprotėjo. Feerija ir puošnumas visoje auksinėje kolekcijoje. Blykčiojantis žvilgsnis ir lūpos, plonai padengti auksu. Neišvengiama šventėms!

Chanel troškimai

Chanel elegancija visada ant prabangos viršūnės. Mums siūlomas prašmatnus grožis ir patrauklumas. Žvilgsnis viliojantis, akių makiažas atliktas šiltomis minkštomis spalvomis. Visa kita – skruostai, lūpos, nagai kontrastuoja šalta, bet moteriška fuksijos spalva. Puiki išvaizda.

Dandy Glam

Deborah siūlo puošeivos įvaizdį – emancipuota gražuolė. Juodi akių šešėliai kontrastuoja su raudonomis lūpomis. Subtili odos spalva išbaigia šitą rafinuotą grožį, lydimą juodų kelnių ir šilkinės baltos palaidinės.

Rokas

Rokas for Ever – Make Up For Ever. Visos maištininkų idėjos sublimuotos šiame grafiniame makiaže, ryškiai apibrėžtame juodu akių pieštuku.

Šiek tiek moteriškumo, šiek tiek patrauklumo – tai deimanto dulkių akyse ir lūpų blizgesyje nuopelnas.

Manga

Shu Uemura kolekciją įkvėpė japonų aktorė Aya Takano, kuri verčia mus pasinerti į magišką ir stebuklingą pasaulį. Visiška fantasmagorija! Šie makiažai šventiniai ir magiški! Įvaizdis labai tinkamas jaunoms merginoms užbaigti senus ir sutikti naujus 2011 metus.

Misterija

Bobbi Brown misterija – viskas elegancijoje ir subtilume. Akcentuojamas ekspresyvus grožis. Žvilgsnis įtemptas, akys apvestos, antakiai paryškinti juodu pieštuku. Dramatiškas žvilgsnis! Jeigu kalbėsim apie lūpas, tai jos yra puikiai pabrėžtos, tačiau santūrios – varinės, mėsos spalvos. Ir būtinai matinės.

is makiažas rudaakėms, bebaimėms, trykštančioms gyvybingumu moterims!

Apibendrinant šventines tendencijas, noriu pasakyti, kad:
* Šventinis topas yra auksas.
* Siūlomas naujas Dandy įvaizdis, kuriame įkūnijama emancipuota androgeninė moteris.
* Brandžioms moterims vertėtų atsisakyti produktų su auksinėmis dalelėmis, kurios laukia patogaus šilto momento, kad galėtų susirinkti raukšlėse.
* Auksu vertėtų akcentuoti arba akis, arba lūpas, arba nagus, arba akis ir nagus, arba lūpas ir nagus, bet ne akis ir lūpas. Nors tai kiekvienos poreikiams ir skoniui.
* Jaunoms merginoms galima žaisti su spalvomis, aksesuarais, įvaizdžiais. Šventės yra šventės.
* Nežaisti su makiažu ir įvaizdžiais, kai oda nėra geros būklės.
* Makiažas turi būti psichologiškai komfortiškas!!!

Parengė VŠĮ "Perfect Lab" vadovė Sigita Grigaliūnienė.

 

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti