Prekių katalogas

Nėštumas ir grožis : kaip prižiūrėti odą nėštumo metu

Nėštumas - nuostabus etapas kiekvienos moters gyvenime. Jūs tarsi pradedate švytėti iš vidaus - hormonai daro stebuklus. Sublizga akys, veido oda išsilygina ir tampa panaši į kūdikio, skruostus papuošia švelnus raudonis, o lūpos tampa putnesnės. Bet tai nėra priežastis atsipalaiduoti. Dabar turite pasirūpinti savimi atidžiau, nei anksčiau.

Klaidinga manyti, kad po gimdymo turėsite galimybę atsigriebti. Juk tuomet atsiras šitiek visokiausių rūpesčių ir reikalų, kad sau paprasčiausiai neberasite laiko. Taigi, rūpintis savimi turite kaip tik dabar, kad po gimdymo beliktų tik pakoreguoti kai kuriuos, Jūsų netenkinančius dalykus.

Odos priežiūra

Nėštumo metu odoje gali vykti ne vien malonūs pokyčiai. Pasirodo, hormonai ne tik padeda, bet ir trukdo. Tačiau yra keletas bendrų rekomendacijų dėl odos priežiūros.

Pradėkime nuo valymo. Tai svarbu. Vienoms nėštumo metu odos problemos baigiasi, kitoms priešingai - prasideda sudirginimai, uždegimai, oda atrodo sausa ir tt. Joms į pagalbą ateis valomosios kaukės. Naudoti kaukes reiktų bent jau du kartus per mėnesį. Dabar kaukes rinkitės itin atidžiai. Jums tiktų tokios, kurių sudėtyje nėra rūgščių bei agresyvių cheminių medžiagų. Nesuklysite pasirinkdamos priemones, skirtas jautriai odai, o dar geriau - specialiai besilaukiančioms skirtą produkciją.

Kad nušveistumėte odą,naudokitės šiurkštesne kempine ar šepečiu minkštais šereliais. Tai tinkamiausias variantas būsimoms mamytėms. Po to nepamirškite drėkinamosios priemonės. Geriausiai, kad ši nebūtų labai riebi - neperkraukite odos. Pigmėntinės dėmės, kurios atsiranda nėštumo metu, yra irgi hormonų kaitos organizme požymiai. Tad jei ant veido odos atsiranda pigmentas, patariama tiek vasarą, tiek žiemą tepti ją kremu su apsauginiais UV filtrais, nes veikiant saulei melanino gaminasi dar daugiau.

Jei jaučiate odos sausumą, ar ji atrodo pavargusi, gerą išvaizdą padės susigražinti drėkinanti kaukė, praturtinta vitaminais ir mineralais.

Ir jokių cheminių valymų ar kitokių panašių procedūrų !

Pabrėžkite savo grožį. Tai galite padaryti įprastu makiažu, tačiau jeigu įmanoma, naudokite tik mineralinę pudrą, Ji neužkemša porų.

Bene didžiausias moterų siaubas nėštumo metu - strijos. Dėl jų atsiradimo yra įvairiausių nuomonių. Vieni siūlo tepti odą vaikiškais kremais, aliejais ar sviestmedžio sviestu, kad oda taptų elastingesnė. Kiti tvirtina, kad viskas priklauso tik nuo genų.

Visgi, tam, kad oda būtų drėgna ir neatsirastų strijų, tepkite ją specialiai tam skirtais kremais ar losjonais. Juaros specialistai rekomenduoja besilaukiančioms ir jau maitinančioms mamoms bei kūdikiams sukurtą ypač aukštos kokybės natūralios kosmetikos liniją „Natura House Cucciolo”. Ant kiekvieno produkto pakuotės nurodomas realus ir visada aukštas (93%- 99.8%) natūralios kilmės medžiagų lygis procentais („Natural origin” simbolis). Kosmetikos sudėtyje esančių natūralių žaliavų struktūra artima žmogaus odos struktūrai, todėl priemones oda puikiai toleruoja, matomas produktų efektyvumas. Be žalingų chemikalų, konservantų, alkoholio, nekenksmingos žmogui (ir, svarbiausia, nėščiosioms bei kūdikiams) priemonės. Kosmetikos pagrindas - migdolų, alyvuogių, makadamijos, simonsijų, sviestmedžio aliejai, alavijo gelis.

Nepamirškite šiltos atpalaiduojančios vonios. Jai pakaks tiesiog švaraus šilto vandens. Atsipalaidavimui galite įlašinti keletą lašiukų levandų aliejaus. SVARBU:vanduo jokiu būdu neturi būti karštas !

Nėštumo metu moterys žydi. Todėl didžiuokitės padėtimi, būkite sveikos ir gražios.

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti