Prekių katalogas

Šalin pilką kasdienybę! Puoselėkite savo plaukų grožį!

Mielos moterys, sužėrėkite visomis vasaros spalvomis, džiaukitės gyvenimu ir skleiskite grožį aplink!
Niekas nepuošia moters taip kaip šypsena ir gražūs išpuoselėti plaukai. Juk kartais reikia tiek nedaug, kad nuotaika būtų pakili visą dieną - malonesnio žodžio, gražesnės šukuosenos, skanios arbatos puodelio…

Netiesa, kad plaukais reikia rūpintis tik žiemą, kai dangstome galvą galvos apdangalais, arba tada, kai iškyla problema. Gražiai atrodyti privalome kasdien!

Plaukų slinkimas – viena aktualiausių šiandienos problemų ne tik vyrams, bet ir moterims. Normalu, kad per dieną iškrenta apie 100 plaukų, tai – natūralaus plaukų gyvavimo proceso dalis. Priežasčių yra daug. Tam gali būti daug vidinių organizmo problemų tokių kaip pimieji kažkokios ligos simptomai (pvz. skydliaukės ligos, diabetas, vaistų vartojimas ir kt.), plaukams kenkia rimtesni stresai, hormonų pokyčiai organizme (po gimdymo, menopauzės periodu), dėl būtinu organizmui maisto medžiagų stokos ir pan. Šiais atvejais pagelbėti ir patarti turėtų medikai. Kartu su teisingų kosmetikos priemonių naudojimu turėtų būti gydomos ir slinkimą sukėlusios ligos.

Kitos priežastys, kurių atveju turėtume skubiai reaguoti pačios, tai - plaukų išsausėjimas, lūžinėjimas, slinkimas dėl netinkamos kosmetikos naudojimo, nekokybiškų plaukų dažų, kasdieninis „plaukų kankinimas“ karštu plaukų džiovintuvo oru, kaitrūs saulės spinduliai, užmirštame galvos apdangalus paplūdimy, dėl sūraus jūros vandens, chloruoto baseino vandens.

Puiku, kai kiekvienu atveju turime konsultantą – profesionalų kirpėją, mediką. Esant šiandieniniam gyvenimo tempui, tobulėjant kosmetinėms priemonėms vis dažniau norime gauti rezultatą pačios, naudodamos teisingą ir efektyvią kosmetiką namuose.

Nauja pagal pažangiausias technologijas pagaminta FRANCO BATTAGLIA PROFESSIONAL plaukų priežiūros linija skirta padėti spręsti įvairias plaukų problemas pačioms, namuose.

Plaukų slinkimą sumažina atstatomoji plaukų priežiūros linija (rožinė): intensyviau veikia ampulės (Plaukų slinkimą mažinanti maitinamoji priemonė), rekomenduojama jas derinti su šampūnu, mažinančiu plaukų slinkimą. Šios priemonės ne tik padeda sumažinti plaukų slinkimą, bet ir plaukai tampa stipresni, grąžinamas gyvybingumas plaukų svogūnėliams, skatinamas plaukų augimas dėl sudėtyje esančių amino rūgšties cisteino, alaus mielių, mentolio, ankštinio pipiro ekstrakto.

Jei planuojate ilgą laiką būti saulėje, plaukus džiovinate fenu, naudojate karštas žnyples, būtina pasirūpinti plaukų apsauga iš anksto. Pasiimkite su savimi Dažytų plaukų spalvą tausojančią emulsiją ir purkškite ant sausų plaukų. Dėl joje esančio apsauginio UV filtro, avižų ir kivi ekstraktų ji ne tik apsaugo nuo žalingo aplinkos bei mechaninio poveikio, bet suteikia plaukams blizgesį, gyvybingumą ir glotnumą, tausoja spalvą, švelnina ir minkština plaukus, o keratinas suteikia plaukams tvirtumo bei padidina plaukų apimtį.

Išsausėjusius lūžinėjančius plaukus puikiai sudrėkins ir atgaivins Pažeistų plaukų gaiviklis, kurio sudėtyje yra keratino, bei Švelnus kasdieno naudojimo šampūnas.

Jei plaukai negyvybingi, lūžinėja, praradę blizgesį nereikia skubėti jų kirpti, nes tik keli lašeliai Sausų ir pažeistų plaukų atkuriamojo silikono suteiks jiems naujos gyvybės.

Vasarą dažytiems plaukams reikia skirti ypatingą dėmesį, kadangi dažyti plaukai yra ypač gležni ir trapūs, juos saulė dar greičiau pažeidžia. Dažytų plaukų priežiūros linija (raudona) padeda išsaugoti dažytų plaukų spalvą ir spindesį, drėkina, maitina, suteikia blizgesio. Tik būtina naudoti specialiai šio tipo plaukams skirtą šampūną bei balzamą, o kartą per savaitę – ir maitinamąją kaukę.


Brangiosios, būkite gražios, būkite laimingos!

Jūsų kirpėja Živilė Darželionytė

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!
  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti