Prekių katalogas

Moters plaukai – tai didžiausia jos puošmena, kuri reikalauja nemaža priežiūros, ypač dabar, kuomet beveik visos, norėdamos paslėpti žilus plaukus, paryškinti esamą spalvą, o galbūt išsiskirti iš minios ryškia ir nauja, dažo plaukus. Deja, renkantis dažus, reikia būti atsargiai, nes daugelis jų, savo sudėtyje turi daug cheminių kenksmingų medžiagų, kurios yra didelis priešas plaukui, nes ardo jo struktūrą. Taigi, kyla svarbus klausimas, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis plaukų dažus? Svarbiausia žiūrėti į sudėtį ir rinktis tokius, kuriuose nebūtų amoniako, parabenų, vandenilio peroksido, parafenilenediamino (PPD), rezorcino, SLS, SLES, nes dėl šių medžiagų plaukai nebesugeba natūraliai apsisaugoti nuo aplinkos poveikio, džiovintuvų ir tiesintuvų karščio, be to, šios cheminės medžiagos kenkia ne tik plaukui, bet ir visam organizmui, sukeldamos nepageidaujamas alergines reakcijas.
Būtina pabrėžti, kad visiškai natūralių dažų nėra, nes neįvykus oksidaciniam procesui, plaukai tiesiog nepakeistų spalvos. Todėl naudinga ieškoti dažų, kuriuose kenksmingų medžiagų būtų kiek įmanoma mažiau ir kurie nesukeltų odos niežėjimo, plaukų slinkimo ar alergijų. Kaip pavyzdį galima paminėti čekiškus MARTIS RESPECT dažus, kuriuose nėra amoniako ir visų kitų jau minėtų kenksmingų medžiagų. Šie dažai gerina plauko struktūrą, puikiai nudažo žilus plaukus ir nekenkia nei jums, nei aplinkai, nes juose yra augalinių kviečių gemalų, medetkų ir dilgėlių ekstraktų, kurie dažo, maitina, regeneruoja ir saugo plauką nuo išorinių veiksnių.
Ši kompanija gamina ir ilgalaikius, ir trumpalaikius dažus. Ir vienuose, ir kituose nėra amoniako, tai reiškia, kad šie dažai neturi nemalonaus, kvėpavimo takus dirginančio kvapo. Juos lengva nuvalyti nuo odos, tad jei pasirinksite ryškią spalvą, nereiks porą dienų vargti, bandant pašalinti dažus nuo kaktos, ar ausų.
Ilgalaikiai dažai siūlo plačią spalvų paletę ir puikiai nudažo žilus plaukus, tad tiks bet kokius norus turinčiai klientei. Tačiau, jei dar neturite žilų plaukų, bet norite paryškinti natūralią spalvą arba pagyvinti bei pamaitinti plauką, tikslingiausia būtų rinktis trumpalaikius (kurie, beje, puikiai tinka įvairaus amžiaus pirkėjams, taip pat ir vyrams) nes nepažeidžiant plauko išgaunama intensyvi spalva.
Taigi, dažykime plaukus saugiai, puoselėdamos ir nekenkdamos jiems. Tuomet jie atsidėkos žvilgesiu, sveikata ir grožiu, kuris trauks kiekvieno akį.

 

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti