Prekių katalogas

Plaukai - trapi gamtos dovana. Vasarą saulė, jūros vanduo ir kiti plaukus ir galvos odą veikiantys aplinkos veiksniai (dulkės, purvas ir t.t.) gali smarkiai pakeisti plaukų struktūrą. Todėl pagrindinis uždavinys – juos atgaivinti. Plaukų būklė atspindi žmogaus sveikatos būklę, įvairias ligas, netikusią mitybą, vitaminų stoką, pervargimą. Saulė (o tiksliau ultravioletiniai spinduliai) padaro žalą ne tik odai, bet ir plaukams. Jie išsausėja, praranda žvilgesį, tampa blankūs, sausi ir trapūs, lūžinėja galiukai. Nelengvas išbandymas plaukams – ir metų laikų kaita, kai po vasaros karščių staiga ima vėsti. Juk prieš tai plaukai 3-4 mėnesius kaito saulės spinduliuose. Ant slenksčio ruduo su darganotu oru – vėju, lietumi, šalčiu, kurie neigiamai veikia ne tik plaukus, bet ir galvos odą. Dėl to plaukai tampa trapūs, slenka. O svarbiausia ir nemaloniausia - nyksta plaukų folikulai, nors pasirodyti šie negatyvūs reiškiniai gali ne ir iš karto, o po kurio laiko, gal net po mėnesio ar per metus.

Rudeninėje plaukų priežiūroje svarbu atstatyti drėgmę bei normalią plaukų struktūrą ir atkurti blizgesį. Šiuo laikotarpiu būtina didelį dėmesį skirti šampūno pasirinkimui, pažeistus plaukus drėkinti balzamais, kremais ir kitomis išsausėjusių plaukų priežiūros priemonėmis. Visa priežiūra turi būti kompleksinė, tinkamai derinant tiek sveiką mitybą, maisto papildus, fizinį aktyvumą, tiek ir išorines, plaukams skirtas priežiūros priemones.

Naudinga prieš plaunat sausus plaukus (ypač dažytus) 10 minučių pamasažuoti galvą, įtrinti varnalėšų, ricinos, linų sėmenų ar kanapių aliejumi.

Kokybiškas šampūnas užtikrina plaukų švelnumą, minkštumą ir suteikia švarumo jausmą. Šampūno pasirinkimas priklauso ne tik nuo plaukų ir galvos odos tipo, būklės, bet ir nuo amžiaus. Geriausia rinktis sausų ir pažeistų plaukų šampūnus, net jei plaukai vasarą susiriebaluodavo pernelyg greitai – tik taip padėsi jiems neišsausėti ir išlaikyti sveiką išvaizdą.

Pagal pažangiausias technologijas pagaminta Helen Seward plaukų priežiūros linija skirta padėti spręsti įvairias plaukų problemas pačioms, namuose.

Geriausia rinktis sausų ir pažeistų plaukų šampūnus, taip galima padėti jiems neišsausėti ir išlaikyti sveiką išvaizdą. Vasaros nualintus plaukus patariama gaivinti drėkinamuoju šampūnu – jis palaiko natūralią plaukų drėgmę. Net ir linkusių riebaluotis plaukų galiukai šakojasi, skeldėja. Tokiems plaukams patariama naudoti specialų aliejų. Aliejumi reikia sutepti tik pačius ilgų plaukų galiukus. Išsausėjusius lūžinėjančius plaukus puikiai sudrėkins ir atgaivins pažeistų plaukų gaiviklis, kurio sudėtyje yra keratino, bei švelnus kasdienio naudojimo šampūnas. Jei plaukai negyvybingi, lūžinėja, praradę blizgesį, nereikia skubėti jų kirpti, nes tik keli lašeliai atkuriamojo silikono sausiems ir pažeistiems plaukams suteiks naujos gyvybės.

Išsausėjusius plaukus atgaivina ir specialios kaukės – skilinėjantiems, dažytiems, garbanotiems plaukams. Plaukų kauke patariama lepinti plaukus mažiausiai 2 kartus per savaitę.

Plaukų slinkimą sumažina atstatomoji plaukų priežiūros linija (rožinė). Kad intensyviau veiktų ampulės (Plaukų slinkimą mažinanti maitinamoji priemonė), rekomenduojama jas derinti su šampūnu, mažinančiu plaukų slinkimą. Ampulės su amino rūgštimi cisteinu, alaus mielėmis ir mentoliu ne tik padeda sumažinti plaukų slinkimą, bet ir stiprina plaukus, grąžina gyvybingumą plaukų svogūnėliams, skatina plaukų augimą.

Po vasaros dažyti plaukai reikalauja ypatingos priežiūros, kadangi saulės pažeisti dažyti plaukai yra ypač gležni ir trapūs. Dažytų plaukų priežiūros linija (raudona) padeda išsaugoti dažytų plaukų spalvą ir spindesį, drėkina, maitina, suteikia blizgesio. Tik būtina naudoti specialiai šio tipo plaukams skirtą šampūną bei balzamą, o kartą per savaitę – ir maitinamąją kaukę. Dažytų plaukų spalvą tausojanti emulsija su apsauginiu UV filtru, avižų ir kivių ekstraktais ne tik apsaugo nuo žalingo aplinkos bei mechaninio poveikio, bet ir suteikia plaukams blizgesį, gyvybingumą ir glotnumą, tausoja spalvą, švelnina ir minkština plaukus, o keratinas suteikia tvirtumo bei padidina plaukų apimtį.

 

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti