Prekių katalogas

Plaukų kaukės: visi KODĖL ir KAIP

Niekuomet neapsigausite, jei investuosite savo pinigėlius į tokias ilgesnio kontakto plaukų priežiūros priemones kaip kaukės , nes ryt poryt jos atsipirks dešimteriopai. Reikalo esmė - ne tik pakitusi jūsų plaukų išvaizda, kuomet nepaklusnūs, lyg arklio karčiai, plaukai, pavirs tikru šilku. Pasieksite dar daugiau: pastebėsite pagerėjusį plaukų kondicionieriaus efektą ir palengvinsite darbą plaukų stilistams. Viskas pajungta vienam tikslui – pagerinti jūsų plaukų būklę. Kalbėdami apie plaukų kaukes, omenyje turime du dalykus:
• žalą, kurią padarome plaukams ( karščio ir cheminių medžiagų poveikis šukuojant ar kitaip apdorojant ir tvarkant plaukus, miesto tarša bei praleisti apsilankymai pas kirpėjus);
• priemonės ir plaukų kontakto laikas.

Žalos spiralė
Pažeisti plaukai linkę skilinėti bei lūžinėti. Taip atsiranda vis daugiau pažeistų vietų , per kurias prarandama vis daugiau drėgmės. Plaukai silpnėja ir tampa dar labiau pažeidžiami. Ir vėl viskas iš naujo: skilinėja, lūžinėja… Kadangi drėgmė yra sveikų ir stiprių plaukų garantas, taigi tik ji gali sustabdyti šį užburtą ratą. Sausi ir pažeisti plaukai patys savaime neatsigaus. Nenuleiskite rankų, o sukaupkite visą savo super jėgą ir pirmyn! Griebkite savo gaurus ir įmirkykite juos ultra-drėkinančia kauke, pavyzdžiui mūsų „To The Rescue intensyvaus drėkinimo procedūra ”. Ši kaukė ne tik intensyviai sudrėkins plaukus, bet ir pagerins jų bendrą būklę. Taip jie taps atsparesni įvairiems žalingiems aplinkos poveikiams. Drėkinimas ir stiprūs plaukai – du neatsiejami dalykai. Skirtingai nuo odos, kurios drėgmė tiesiogiai priklauso nuo mūsų išgerto vandens kiekio, plaukus drėgme aprūpina specialūs ingredientai, tepami ant jų ir įsiskverbiantys giliai į plauko kamieną.

Stebuklus darančios minutės
Kad kaukių poveikis plaukams būtų veiksmingesnis, jas būtina kiek ilgiau palaikyti ant plaukų. Tai pareikalaus iš jūsų truputį kantrybės ir laiko. „To The Rescue intensyvaus drėkinimo procedūra ” kaukės laikymo laikas tiesiogiai įtakoja poveikio plaukams intensyvumą ir matomus rezultatus. Kaip mes tai sužinojome? Buvo atlikti kaukės sudėtyje esančio lecitino ir juodųjų avižų ekstrakto mišinio tyrimai ir testai, o rezultatai kiekybiškai įvertinti. Taigi sužinota, kad tikrasis poveikis prasideda po 3 - 5 minučių. Ilgesnis kontakto laikas lemia gilesnį ingredientų įsiskverbimą į plauko kamieną ir akivaizdesnius rezultatus. Beje, per tas kelias minutes jūs galite nuveikti ką nors įdomaus ir naudingo. Tik nesitikėkite, kad naudodamiesi kauke kaip kokiu kondicionieriumi, gausite pažadėtąjį rezultatą. Taip nieko nebus. Siekdami savo troškimo išsipildymo – vietoj arklio karčių džiaugtis žvilgančiomis garbanomis - turėsite paaukoti šiek tiek savo brangaus laiko ir procedūrą atlikti reguliariai (kas savaitę).i

Sutaupyti pinigėliai

Tinkamai sudrėkintiems plaukams reikia mažiau kondicionieriaus, o galutinis rezultatas tas pats. Be to pastebėsite, kad, akivaizdžiai pagerėjus bendrai jūsų plaukų būklei, jau galite pereiti prie lengvesnių drėkinimo priemonių. O kur dar visos tos šukuosenos formavimo priemonės, kurias taip įnirtingai naudojote, norėdami sutramdyti pasišiaušusius ir neklusnius plaukus? Pagerėjus plaukų būklei, plaukai taps romūs lyg avelė, dabar juos dabar galėsite ne tik lengvai iššukuoti, bet ir be didelių pastangų ir investicijų dailiai suformuoti.
  

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti