Prekių katalogas

Grožis reikalauja ne aukų, o nuolatinės priežiūros. Veido odos priežiūra priklauso nuo odos tipo. Tad pirmiausia reikėtų tai išsiaiškinti, geriausia – su profesionaliomis kosmetologėmis.

Kas sudaro veido odos priežiūrą?

1. Valymas. Tik valant veido odą pieneliu, geliu ar kt. priemonėmis du kartus per dieną, ji bus sveika ir graži, nes tik švari oda gali būti sveika. Ypač svarbu nuvalyti makiažą vakare. Po to būtina nusiprausti ir nusausinti odą. Vanduo veidui prausti turėtų būti filtruotas, virintas arba negazuotas mineralinis.

2. Tonizavimas. Tonikas atlieka šias funkcijas: normalizuoja odos pH, stabdo uždegimo procesą, dezinfekuoja, gaivina, drėkina, ramina odą, siaurina poras, pašalina vandens likučius ir jame ištirpusias kalkes.

3. Drėkinimas ir maitinimas. Kokį – drėkinamąjį ar/ir maitinamąjį – veido kremą rinktis, priklauso nuo odos tipo (dėl to taip pat reikėtų pasitarti su profesionaliomis kosmetologėmis). Drėkinant odą jį taps minkštesnė, lygesnė bei stangresnė. Veiksmingiausiai oda maitinama naktį. Tačiau nepamirškime, kad joks kremas negali duoti to, ko odai trūksta: jei norite, kad oda puikiai funkcionuotų ir liktų jauna, tinkamai maitinkitės. Kosmetikos produktuose esantys vitaminai gali tik papildyti iš vidaus gaunamų vitaminų poveikį, tačiau jokiu būdu negali jų pakeisti.

4. Kaukės ir šveitikliai. Kaukes reikėtų naudoti 1–2 kartus per savaitę. Šveitiklį – vidutiniškai kartą per 15 dienų. Šveitiklis pašalina negyvąsias odos ląsteles, ir tai padeda odai dar geriau pasisavinti maitinamąsias, drėkinamąsias ir kitas veido priežiūros priemonėse esančias medžiagas.

Ką daryti kasdien

Ryte:
• Nuvalyti veidą pieneliu ar kita priemone. Nuprausti vandeniu, nusausinti.
• Atgaivinti veidą švelniu toniku.
• Užtepti jauninamojo serumo. Veido odą stangrinantį, raukšles išlyginantį ar jų atsiradimą stabdantį kremą reikėtų pradėti naudoti maždaug nuo 25-erių metų, t.y. kai raukšlių dar nėra.
• Po kelių minučių masažuojamaisiais judesiais pasitepti dieniniu kremu.

Dieninio kremo paskirtis – stiprinti natūralią apsauginę odos plėvelę, todėl kremas turi turėti lipidų ir drėgmę palaikančių medžiagų. Tačiau reikia atsižvelgti į odos tipą. Sausai jautriai odai tiks kremas, kuriame gausu riebalų, tačiau jų reikia tiek, kad oda per dieną išliktų elastinga, bet neblizgėtų. Riebiai odai tiks neriebus kremas. Dieninis kremas turi turėti UV filtrus.

Svarbu: Kremą tepti taisyklingai – pagal veido linijas, jokiu būdu netempiant ir smarkiai netrinant odos, masažuojamaisiais judesiais.

Vakare:

• Pieneliu, želė, putomis ar kt. priemonėmis nuvalyti veido odą. Po to nuprausti vandeniu, nusausinti.
• Dezinfekuoti odą toniku.
• Užtepti jauninamojo serumo.
• Po kelių minučių masažuojamaisiais judesiais pasitepti naktiniu kremu.

Naktinis kremas turi turėti daug biologiškai veiklių medžiagų, nes dieną oda patiria daug stresų ir negali jų pasisavinti. Naktinis kremas turėtų būti riebesnis nei dieninis, tačiau vėlgi atsižvelgiama į odos tipą: jei oda sausa – kremas turi būti riebus, jei riebi – lengvas drėkinamasis.

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti