Prekių katalogas

0% cheminių medžiagų
0% konservantų
100% hipoalerginė

     - tai ne reklaminis Novexpert, kosmeceutinės odos priežiūros priemonių gamintojų šūkis, siekiantis suklaidinti vartotoją, o užrašas, skelbiantis patikimą informaciją, patikrintą  AFFSSAPS (French Health Products Safety Agency ), patvirtintą tokių nepriklausomų ekspertų kaip ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaigų Ecocert ir Cosmos bei apsaugota 2 INPI (National Institute of Industrial Property) patentais.
 

Teisėta galimybė ant visų pakuočių rašyti „0% konservantų“ Novexpert kainavo daug pastangų ir pinigų.Tai kodėl šis gamintojas nepagailėjo 5 metų darbo bei keletos mln. eurų projektui, kurį įgyvendinus, buvo galima atsisakyti visų tiek leidžiamų klasikinių, tiek netiesioginių konservantų. Kodėl tai buvo taip svarbu? Atsakymą į šį klausimą pateikia patys Novexpert specialistai, nurodydami tris pagrindines tokio sprendimo priežastis:
1. Konservantai ne tik prasiskverbia pro visus odos sluoksnius, bet taip pat patenka į kraują ir šlapimą;
2. Patekę į žmogaus kūną, jie labai lėtai arba visai biologiškai nesiskaido, o kaupiasi organizmo audiniuose, taip sukeldami įvairiausias alergijas bei uždegimus. Beje, Novexpert specialistų dėka 2013 metais Europos reglamentuose atsirado reikalavimas atsižvelgti į konservantų biologinį neskaidomumą ir jo kaupimąsi žmogaus organizme.
3. Konservantai tokie galingi, kad naikina visas tiek „blogąsias“ bakterijas pačiame produkte, tiek „gerąsias“, sudarančias svarbią sveikos odos floros dalį ir saugančias žmogaus organizmą nuo patogeninių mikroorganizmų kolonizacijos.

Žodis konservuoti kilęs iš lotynų kalbos žodžio „conservare” ir reiškia „išsaugoti, išgelbėti“. Šis žodžio vertimas tiksliai parodo, kam kosmetikos produktuose reikalingi konservantai. Jų užduotis yra produktus išgelbėti nuo sugedimo dėl mikroorganizmų poveikio, numarinant juos arba bent jau sustabdant jų augimą. Tuomet kyla klausimas, kaip Novexpert gamintojams pavyko savo gaminiams su nepažeista pakuote suteikti 4 metų, o atidarytiems – iki 6 mėnesių garantiją, išsaugant jų efektyvumą ir nenaudojant jokių konservantų?

Tikri alternatyvūs metodai, kuriems nereikia konservantų, iš tiesų egzistuoja. Ir tai įrodė Cyrille Telinge ir jo gydytojų komanda, kuri jau 20 metų buvo žinoma ir įvertinta dėl savo atradimų ir patirties, kuriant naujos sudėties preparatus ir technologijas senėjimo prevencijos srityje. Tik tokie talentingi bei visame pasaulyje pripažinti aukščiausio lygio savo srities specialistai kaip Dr. Jacques Leclere (fitologijos ir odos biologijos specialistas, dirbęs techniniu vadovu Shiseido bei vyriausiuoju moksliniu vadovu Nuxe), Dr. Daniel Colletta (organinės chemijos specialistas, kelių universitetų profesorius, buvęs Kanebo tyrimų centro narys),

Dr. Karl Lintner (odos biologijos specialistas, dirbęs vyriausiuoju moksliniu vadovu kompanijoje, kuri specializavosi priešraukšlinio poveikio molekulių gamyboje; be to, vienintelis pasaulio mokslininkas, laimėjęs 2 prestižiškiausius apdovanojimus odos priežiūros srityje), Dr. Rosella D‘Anna („triguba“ mokslų daktarė: farmacijos – Italijoje, senėjimo prevencijos biologijos – JAV, ląstelių biologijos – Prancūzijoje) ir, žinoma, pats Cyrille Telinge ( vienas iš Novexpert įkūrėjų ir, kurio vadovaujama laboratorija jau 10 metų dirba tokiems prekių ženklams kaip Bausch & Lomb, Bayer, Roche, J&J….) sugebėjo atsisakyti naudoti konservantus savo kosmetikos produktuose ir pasiūlyti bei įgyvendinti šiuos sprendimus:

                         1. Unikalios biotechnologijos kovai su „blogosiomis“ bakterijomis.


  Biotechnologijos – tai nesukuriančios taršos ir naudojančios gyvus mikroorganizmus (bakterijos, fermentai, mielės) technologijos, kurių pagalba sukurtos formulės yra ne tik biologiškai skaidžios, bet ir biologiškai giminingos žmogaus organizmui, sužadina natūralius procesus bei sugeba pačios apsiginti nuo kenksmingų bakterijų. Kitaip tariant, parenkami tokie ingredientai, kurie būtų nepalankūs mikroorganizmų dauginimuisi. Puiki iliustracija – Magnio linijos aktyvus ingredientas prebiotikas (oligasacharidas), „maitinantis“ „gerąsias“ bakterijas (pvz., Micrococcus Kristinae, Lactobacillus Pentosus...) ir labai nemėgstamas tokių „blogųjų“ kaip Propionibacterium ar Staphylococcus aureus. Rezultatas – „blogosios“ miršta iš alkio. Tas pats pasakytina ir apie biotechnologiškąjį peptidą, išgautą iš probiotiko Lactobacillus, kuris žymiai sumažina tokių kenksmingų bakterijų kaip E.coli, P.aeruginosa ir kt.skaičių.
  Pažangiosios biotechnologijos buvo pritaikytos ir kuriant fragmentuotą hialurono rūgštį. Ji yra ypač gryna, 100% suyranti, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir turi neribotus atsinaujinačius šaltininius (gaminama iš pieno fermentų bei kviečių ) . Vienu žodžiu, yra tikras pažangiosios biotechnologijos atstovas, puikiai pasitarnaujantis stimuliuojant Beta defensine peptido gamybą, kuris savo ruožtu 70% sumažina patogeninių mikroorganizmų skaičių.
  „Geriau prevencija nei nukenksminimas ar naikinimas“ – taip formuluojamas vienas iš kovos su bakterijomis būdas, kurį pritaikė savo kosmetikos priemonių gamyboje Novexpert specialistai. Lygiai taip skamba ir pirmasis iš 12 naujos chemijos šakos klasiko, australo Paulio T.Anastas’o 1998 m. paskelbtų „žaliosios chemijos“ principų, kurį sėkmingai įgyvendina Novexpert, bakterijų slopinimui panaudoję padidintą osmosinį slėgį. Kaip žinia, kremų sudėtyje vandens neišvengsime, o produktai, kurių sudėtyje yra vandens, greičiau genda, jų galiojimo laikas trumpesnis. Taip yra todėl, kad vanduo yra puiki terpė mikroorganizmų dauginimuisi. Bet technologiškai padidinta, „blogąją“ bakteriją supančio tirpalo koncentracija kreme ar kitoje priemonėje, neleidžia bakterijos ląstelei gauti vandens, ir ši ....susiraukšlėja ir miršta. O „gerosioms“ mūsų odos ląstelėms šio, kosmetiniuose produktuose esančio vandens nereikia, nes joms pakanka mūsų odoje esančio vandens. Taigi, šios inovatyvios sistemos dėka vanduo Novexpert priemonėse įgauna gelio konsistenciją, kas „švelniai“, bet patikimai užkerta kelią patogeninių mikroorganizmų dauginimuisi pačiame produkte, o rezultate ir patekimui ant odos. Ir tai be jokių konservantų!

                         2. Pažangių technologijų pritaikymas aktyvių ingredientų stabilizavimui


Kaip jau minėjome, viena iš konservantų naudojimo paskirčių yra kuo ilgiau išsaugoti ne tik produkto šviežumą, bet ir jo efektyvumą, t.y. pageidaujamą jo aktyvių ingredientų poveikį. Kaip tai padaryti be konservantų, Novexpert tai įrodė, sukūrę unikalų stabilizuotą vit.C. Iš tikrųjų, Novexpert Vit.C linijos pažangiose formulėse naudojamas 2 rūšių stabilizuotas vit.C, japoniškas ir prancūziškas. Japoniškasis – tai lengvai modifikuotas grynasis vit.C, tiksliau, jo viena jo molekulė žaliosios chemijos reakcijos metu sujungiama su kita aktyviąja molekule, kuri ir užtikrina šio vitamino neįtikėtiną stabilumą. Prancūziškasis gaunamas biotechnologiškai sujungiant dvi, t.y. grynojo vit.C ir organinio silicio molekules. Stabilizuotas vitaminas C stabilesnis nei įprastas vitaminas C, nes jis nėra taip lengvai paveikiamas šviesos ar karščio.Šios abi, nepaprastai patvaraus stabilizuoto vitamino C rūšys, įeina į Novexpert serumo sudėtį ir išlieka veiksmingos keletą mėnesių po atidarymo.

                       3. Speciali natūralių konservantų naudojimo sistema

 Norint užtikrinti ne tik saugų, bet ir ilgalaikį priemonės vartojimą Novexpert formulėse naudojami ir natūralūs konservantai. Novexpert gali didžiuotis, kad biotechnologiškai pažangius elementus suderino su natūraliais ingeidientais tokiais kaip vitaminu E, naudojamu išsaugoti riebalus nuo sugedimo, bei jau minėtu didelės koncentracijos stabilizuotu vitaminu C. Iš tiesų nei vitaminas E, nei C nėra konservantai (kadangi neturi antibakterinių, antimikrobinių ar priešgrybelinių savybių), todėl, tik naudojami kartu su kitomis medžiagomis (kaip kompleksas), atlieka natūralaus konservavimo funkciją.
Novexpert pasididžiavimas šioje srityje – tai stipriai koncentruotas serumas veidui su 5 rūšių Omega, nes tai tikras natūralių konservantų panaudojimo ir tarpusavio suderinimo„šedevras“. Jame rasime tokius pirmo šalto spaudimo, visiškai natūralius ( 7 „Be“: BE konservantų, BE pesticidų, BE genetinių modifiacijų, BE cheminio apdorojimo, BE tirpiklių, BE pridėtų molekulių, BE kaitinimo) aliejus tokius kaip granatmedžio sėklų, sezamo, šaltalankio ir afrikietiško kietrio, kurie be savo unikalių efektų odai dar yra ir puikūs antioksidantai.
  Kalbant apie kitą natūralių konservantų panaudojimo būdą, būtina paminėtis inovatyvųjį Novaxyline, užpatentuotą Novexpert laboratorijos ir padėjusį Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų! Novaxyline - sudėtingas kompleksas, susidedantis iš ultra-efektyvių dumblių ekstrakto ir cukraus. Tiksliau sakant, tai yra rudieji dumbliai (sugebantys išgyventi ekstremalioje temperatūroje, atsilaikyti prieš UV spindulius ir druskų poveikį), sujungti su polisacharidais. Šis "dumbliai/cukrus" kompleksas yra beveik visuose Novexpert produktuose, nes puikiai atlieka antioksidanto vaidmenį, taip natūraliai juos apsaugodamas nuo gedimo. Bet šis kompleksas gali „užkonservuoti“ ne tik Novexpert kosmetikos produktus. Jis sugeba „užkonservuoti“... mūsų jaunystę!!! Kaip? Ir čia Novexpert gydytojai įžengia į epigenetikos, jauno mokslo apie molekulių mechanizmus, veikiančius genų aktyvumą, valdas. Ištyrus Japonijos salos Okinawos gyventojus (didžiausia šimtamečių koncentracija pasaulyje), paaiškėjo jų ilgo ir sveiko gyvenimo paslaptis – genas SIRTUINAS, kuris aktyviai reiškėsi senolių genome. Vadinasi, reikia suaktyvinti šį fantastišką „jaunystės geną“, kurio yra visose žmogaus kūno ląstelėse, taigi ir odoje. Tai ir padarė Novexpert gydytojai , sukurdami Novaxyline, kuris tapo naujos kartos dermatologinių produktų pirmtakas, susiejantis savyje didelį efektyvumą,aukšta toleranciją ir saugumą.

                         4. Griežta užterštumo kontrolė visose gamybos stadijose

Kita alternatyva, norint apsaugoti kosmetikos produktus nuo gedimo yra griežta jų gamybos priežiūros kontrolė visose jos stadijose. Nustatyta, kad dažniausiai kosmetiniai gaminiai mikrobiškai užteršiami jų gamybos, o ne vartojimo metu. Todėl Novexpert laboratorijos yra įdiegusios Gerosios gamybos praktikos (GMP) principus, o tai reiškia, kad gamybos proceso metu taikomi labai griežti reikalavimai aplinkos sterilumui (100 kartų griežtesni, nei standartiniai EU reikalavimai), norint produktus apsaugoti nuo atsitiktinių teršalų.

                        5. Pakuotė (sterilumas)

Produkto šviežumui išsaugoti taip pat svarbi ir pakuotės rūšis. Produktai indeliuose su didele anga yra lengvai užteršiami bakterijomis, nes paviršius, kuris atidarius indelį kontaktuoja su bakterijomis, yra labai didelis. Kiekvieną kartą, pirštu palietus paviršių, į produktą patenka naujas kiekis bakterijų.Todėl kaipdar vieną alternatyvą konservantams, Novexpert gamintojai pasirinko tūbeles ir indus su dozatoriais, nes tik tokie indeliai apsaugo nuo užteršimo iš išorės ir produktus galima ilgai išsaugoti šviežius ir juos galima laikyti tiesiog vonios kambaryje.

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti