Prekių katalogas

Augalų naudojimo gydymo tikslams istorija žymiai ilgesnė nei dokumentuose užfiksuota žmonijos istorija. Dar 2735 metais iki mūsų eros kinų imperatorius Shen Nung parašė mokslinį traktatą apie augalus, naudojamus iki mūsų dienų. Pavyzdžiui, ephedra ir dabar naudojama kvėpavimo takų susirgimams gydyti.

Be aktyviųjų komponentų, augaluose yra mineralinių medžiagų, vitaminų, eterinių aliejų, glikozidų, alkaloidų, bioflavonoidų ir kitų naudingų medžiagų. Augalas - gyvas organizmas su savo gyvybiniu ciklu ir energetika. Gydomosios augalų savybės priklauso nuo daugelio sudedamųjų dalių visumos: botaninės charakteristikos, klimatinės zonos, augimvietės, vegetacijos ciklo ir t.t. Botanikai laiko, kad augalų jėga slypi visų sudedamųjų dalių tarpusavio sąveikoje. Augalai naudojami gydymui, o taip pat ir grožio receptūrose, turi sinergetinę sąveiką tarp visų komponentų – žinomų ir nežinomų. Šiuos principus suprato jau vienuolynų broliai, užsiimantys gydymu žolėmis.

Žmogaus kūnas sudarytas iš milijardų ląstelių. Kiekvieną dieną milijonai ląstelių gimsta ir milijonai ląstelių pasenusios numiršta. Idealiame pasaulyje kiekviena ląstelė būtų nemirtinga ir amžinai jauna. Realiame pasaulyje dėl genetiškai apspręsto senėjimo, stresų, užterštos aplinkos, bakterijų, kenksmingų medžiagų, nekokybiško maisto ir daugelio kitų priežasčių kiekviena ląstelė gyvena tik tam tikrą laiko tarpą. Prieš numirdama ji pasidalina į dvi identiškas ląsteles ir taip organizmas atsinaujina.

Jauname sveikame organizme atsinaujinimo procesas vyksta normaliai, bet su amžiumi ir ligomis šis procesas sutrinka ir ląstelių daugiau numiršta nei gimsta, - taip organizmas senėja...
Kosmetologai greitai suvokė, kad blogai funkcionuojančias odos ląsteles galima grąžinti gyvenimui ir sulėtinti senėjimo procesus. Kosmetika, praturtinta tam tikrų vaistinių augalų ekstraktais, suteikia energijos odos ląstelių gyvybinei veiklai ir atsinaujinimui.

Visos „Hortus Fratris“ mokslininkų pastangos, pasitelkus senovinius receptus ir naujausias technologijas, ir buvo nukreiptos sukurti kosmetiką, skatinančią natūralius odos atsinaujinimo procesus.

„Hortus Fratris“ kosmetika sukurta pagal išlikusias receptūras, kuriuose augalai puikiai dera tarpusavyje, švarūs energetiškai ir padeda odai pačiai susitvarkyti su savo problemomis.

“Hortus Fratris” kosmetika gaminama farmacinėje įmonėje, turinčioje daugiau nei 50-ties metų veiklos istoriją. Firmos koncepcija – sukurti naujos kartos kosmetinius produktus, saugančius odą ląsteliniame lygmenyje.

 

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti