Prekių katalogas

Injekcija ir gydymas Hialurono rūgštimi: kas laimės efektyvumo žaidimą?

Prieš prasidedant žaidimui, atversiu visas kortas, kad geriau suprastumėte. Yra skirtingos molekulinės masės, t. y. skirtingų dydžių hialurono rūgštis. Ją galima suskirstyti į 4 kategorijas:
• labai didelės molekulinės masės;
• didelės molekulinės masės;
• vidutinės molekulinės masės;
• mažos molekulinės masės.


Priklausomai nuo dydžio, hialurono rūgšties molekulės daugiau ar mažiau prasiskverbs į odą.
Įsivaizduokite tai kaip piltuvėlį: įspūdingo dydžio labai didelės molekulinės masės hialurono rūgštis liks piltuvėlio viršuje, t. y. Jūsų odos paviršiuje. Ir atvirkščiai, mažos molekulinės masės hialurono rūgštis dėl savo mažo dydžio galės nuslysti iki piltuvėlio dugno, t. y. prasiskverbs giliai į Jūsų odą.


HIALURONO RŪGŠTIES INJEKCIJOS


Injekcijose labai didelės molekulinės masės hialurono rūgštis sumaišoma su didele molekuline mase, kuri bus švirkščiama tiesiai į dermą, antrąjį odos sluoksnį (1). Atlikdami šias injekcijas siekiame apimties suteikiančio efekto, kad būtų užpildytos gilūs veido įdubimai, ir veido forma pasikeistų.


HIALURONO RŪGŠTIS STIPRINANTIS SERUMAS


Dabar pažiūrėkime, kuo skiriasi hialurono rūgšties procedūros, papasakosiu Jums apie Novexpert pasirinkimus. Pavyzdžiui, mūsų serumas su hialurono rūgštimi – vienas iš nedaugelio serumų pasaulyje, kuriame yra visų keturių dydžių hialurono rūgšties.
Tai – naujovė, laužanti klasikinės odos priežiūros taisykles, ir mes ją sukūrėme taip, kad skirtingų dydžių hialurono rūgštis veikdama odą papildytų viena kitą. Labai didelės ir didelės masės rūgštis veikia audinių lygmenyje, ji drėkina ir glotnina, panašiai kaip biologinė geležis! Ir atvirkščiai, mažesnės masės hialurono rūgštis gali praslysti giliau į odą ir veikti ląstelių lygmeniu: stimuliuoti odos ląsteles (keratinocitus). Dėl vidutinės molekulinės masės hialurono rūgšties, epidermis tampa 3 kartus storesnis. Įspūdinga ar ne (2)?
Taigi injekcija užpildo gilius, o „Booster Serum“ – paviršiaus įdubimus ir giliai stimuliuoja mūsų ląsteles. Todėl jie gali papildyti vienas kitą!


SLAPTAS HIALURONO RŪGŠTIES GYVENIMAS ODOS VIDUJE


Galbūt Jūs nustebsite, bet mūsų odoje esanti hialurono rūgštis gyvena labai trumpai: mūsų ląstelės ją sunaikina ir atgamina vėl ... maždaug kasdien. Taip per 24 valandas! Mūsų kūnui garbės reikalas kiekvieną dieną tiekti mums „šviežią“ hialurono rūgštį (3).
Todėl Novexpert gaminiuose esanti hialurono rūgštis tinka šiam ciklui, nes ji yra 100 proc. natūrali ir biomimetiška, tai yra identiška tai, kuri yra mūsų odoje.
Girdžiu Jus už ekrano sakant: „Tačiau kolegai susileidus hialurono rūgšties, jos poveikis truko ilgiau nei dieną?“
Jūs visiškai teisus, hialurono rūgštis iš injekcijų veikia nuo 6 iki 9 mėnesių... Kodėl? Nes ji nėra gryna, ji sumaišyta su sintetine kryžminio ryšio priemone, kuri veikia kaip sargybinis: neleidžia hialurono rūgščiai natūraliai skaidytis, todėl ji išlieka kelis mėnesius, o ne vieną dieną (4).


KAS NUTIKO MŪSŲ ODĄ APSAUGUI? NERIAME Į NEŽINOMYBĘ...


Tai gerai, bet... (nes visada yra „bet“, kai neleidžiame gamtai atlikti savo darbo), kokia šio sargybinio ateitis mūsų kūne? Šiandien to nežinome. Iš prigimties jis yra sintetinis, biologiškai neskaidomas arba mažai skaidomas ir mes neturime pakankamai mokslinės informacijos, kad žinotume, kuo ilgainiui jis virsta mūsų odoje.
Be to, mūsų pačių hialurono rūgšties atsinaujinimo ciklas yra gerai organizuotas! Sunaikinus „senąją“ hialurono rūgštį ląstelėms siunčiamas signalas, kad būtų sukurta nauja hialurono rūgštis. Tačiau jei hialurono rūgštis nebus sunaikinta (kaip hialurono rūgštis patekusi per injekciją), galime teigti, kad bus siunčiama mažiau atkūrimo signalų, todėl bus susintetinta mažiau šviežios hialurono rūgšties.
Nuo pat Novexpert įkūrimo tikėjau holistiniu požiūriu į odos sveikatą. Šiuo konkrečiu atveju, norint padidinti hialurono rūgšties kiekį odoje, injekcijos ar mūsų Booster – veiksmingi sprendimai, tačiau jie nėra vieninteliai. Tai, ką Jūs valgote per pietus ir vakarienę, taip pat gali būti labai svarbu!


VALGYKITE, KAD PAGREITINTUMĖTE SAVO HIALURONO RŪGŠTIES SINTEZĖ


Valgykite, bet ne bet ką! Pavyzdžiui, kai kurie maisto produktai gali padidinti hialurono rūgšties sintezę dėl savo flavonoidų ar vitamino C kiekio. Tyrėjai tai atrado ištyrę Japonijos kaimo Yuzuri Hara mitybą, kur gyventojai labai ilgai gyvena ir išsaugo odą, nepaisant saulės poveikio. Perskaičius publikacijas šia tema, į savo maistą įtraukiau šiuos maisto produktus, siūlau ir Jums juos išbandyti!
Maistas, kuriame gausu flavonoidų (5): anakardžių riešutai, alyvuogės, česnakai, askaloniniai česnakai, slyvos, gervuogės, vyšnios...
Maisto produktai, kuriuose gausu vitamino C(6): lapiniai kopūstai, petražolės, goji uogos, juodieji serbentai, kiviai...


SANTRAUKA


✔ Injekcijose yra didelių hialurono rūgšties molekulių, kurios suleidžiamos tiesiai į antrąjį odos sluoksnį (dermą), kad užpildytų gilias įdubas.
✔ Mūsų hialurono rūgšties serume yra visų dydžių hialurono rūgšties, kuri užpildo paviršiaus įdubimus ir stimuliuoja mūsų ląsteles giliai.
✔ Novexpert hialurono rūgštis yra 100 proc. natūrali ir biologiškai skaidoma, o injekcijų sudėtyje yra „sargybinio“ molekulės ir jų likimas organizme nežinomas.
✔ Valgydami galite padidinti hialurono rūgšties kiekį! Patikrinta!


NUORODOS
(1) Kablik J, Monheit GD, Yu L, Chang G, Gershkovich J. Comparative physical properties of hyaluronic acid dermal fillers. Dermatol Surg. 2009 Feb;35 Suppl 1:302-12.
(2) Kaya G, Tran CT, Sorg O, Hotz R, Grand D. et al. (2006) Hyaluronate fragments reverse skin atrophy by a CD44-dependent mechanism. PLoS Med 3(12)
(3) Pomarede, N. Acide Hyaluronique. Ann. Dermatol. Venerol. 2008 ; 135
(4) Ascher B, Cerceau M, baspeyras M, Rossi B. Les comblements par l’acide hyaluronique. Annales de chirurgie plastique esthétique 49 (2004) 465–485
(5) Waheed Janabi, A. H., Kamboh, A. A., Saeed, M., Xiaoyu, L., BiBi, J., Majeed, F., Naveed, M., Mughal, M. J., Korejo, N. A., Kamboh, R., Alagawany, M., & Lv, H. (2020). Flavonoid-rich foods (FRF): A promising nutraceutical approach against lifespan-shortening diseases. Iranian journal of basic medical sciences, 23(2), 140–153.
(6)ANSES. Ciqual : Recherche par constituant : vitamine C. https://ciqual.anses.fr/#/constituants/55100/vitamine-c-(mg-100-g)
 

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti