Prekių katalogas

Kas jie Novexpert kūrėjai?

Ar jūs žinote bent du iš jų? Kodėl?
Jie dirbo su gerai pasaulyje žinomais prekiniais ženklais!

Jacques Leclere (fitoterapijos ir odos biologijos specialistas) – buvęs pasaulyje gerai žinomo prekinio ženklos Shiseido techninis vadybininkas ir buvęs vyriausiasis mokslininkas prekinio ženklo Nuxe kompanijoje.
Jis tikriausiai yra geriausias fitoterapijos specialistas Europoje, kadangi žino mintinai daugiau negu 5000 skirtingų augalų ekstraktų. Kolegos apie jį sako, kad tai yra „Žmogus Google“ fitoterapijos srityje.

Dr. Daniel Colletta (organinės chemijos mokslų dr., galenikos specialistas) – profesorius universitetuose, taip pat buvo prekinio ženklo Kanebo tyrimų centro narys. Jis specializuojasi natūraliose tekstūrose ir sugeba užmerkotimis akimis, tik palietus kremą, atspėti kokie emulsiniai ingredientai naudojami (kaip vyno someljė).

Dr. Karl Lintner (biochemijos moklų dr., peptidų specialistas) buvo vyriausiasis mokslininkas kompanijoje, kuri specializuojasi gaminant molekules nuo raukšlių. Tiesą sakant, kosmetikos pramonėje svarbiausia yra ingredientų gamintojai, kurie parduoda juos prekiniams ženklams, o šie jau iš jų gamina kosmetikos priemones.
Karl yra vienintelis mokslininkas pasaulyje, kuris laimėjo 2 prestižinius apdovanojimus už odos priežiūros kosmetiką (vienas Europoje, kitas JAV).

Rosella D'Anna yra tris kartus mokslų daktarė (farmacijos dr. Italijoje, biologinis senėjimas dr. JAV, ir ląstelių biologijos dr. Prancūzijoje!). Ji specializuojasi odos biologijoje. Ji nepasirašinėja Novexpert produktų, tačiau yra garbės narys Novexper mokslininkų komitete.
Ji laisvai kalba prancūzų, italų, ispanų ir anglų kalbomis!

Cyrille Telinge: jis daugiau nei 10 metų pašventė tyrimams laboratorijoje su tikslu pakeisti chemines molekules natūraliomis saugiomis molekulėmis. Jo laboratorijoje dirbo tokie prekiniai ženklai kaip Bausch & Lomb, Bayer, Roche, J&J....
Jis yra ekologiškesnis žmogus nei bet kuris iš mūsų: valgo tik ekologišką maistą, Paryžiuje važinėja dviračiu, dėl saugumo jis uždraudė kompanijoje „Wi-fi“, vietoj to teko pravesti net 6 km laidų!
 

NOVEXPERT už naują požiūrį į kosmetiką!

 

Ką reiškia NOVEXPERT?
NOV= Nauja
EXPERT = Ekspertas, nes dauguma Novexpert įkūrėjų yra mokslininkai/gydytojai, kurie kuria naujas formules. Naujieji ekspertai (The New Experts) = tiems, kurie atsisako likti neutralūs ir stoja už naują požiūrį į kosmetiką: aukštųjų technologijų formules su biologiškai skaidžiais ingredientais.

KODĖL NOVEXPERT?
Novexpert prekės ženklas buvo įkurtas remiantis trimis svarbiausiais vartotojų poreikiais:
1) Rezultatai bet kokia kaina! Siekant geriausių rezultatų prieš odos senėjimą, naujausios formulės kuriamos naudojant pažangiausias technologijas.
2) Dermatologinė būtinybė, formulės tinkančios vis jautresnei odai.
3) Bekompromisiškai patikimas, tai nekenksminga naudojant net ilgą laiką.
Novexpert siekiama suderinti pažangą ir saugumą, taip pat ultra-veiksmingumą bei aukštą toleranciją.

Kada buvo įkurta NOVEXPERT?
Novexpert sukurta 2008 m. kovo mėnesį Prancūzijoje, Cyrille Telinge ir jo svajonių komandos, sudarytos iš gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjime. Tačiau Novexpert komanda dirba jau beveik 20 metų nepriklausomų tyrimų laboratorije ir yra įvertinti už pasiekimus formuojant technologijas prieš senėjimą.

Ką reiškia žodis "kosmeceutika" (COSMECEUTICALS)?
Šis terminas sudarytas iš dviejų žodžių: kosmetikos ir farmacijos.
Šių 2 žodžių derinys apibrėžia daugiau mokslinio tipo kosmetiką su pažangiausiomis technologijomis ir koncentruotomis formulėmis. Kitaip tariant, kosmeceutikos galutinis tikslas yra efektyvumas ir gera savijauta. Novexpert aiškiai pristato save, kaip kosmeceutikos prekės ženklą.


Ar NOVEXPERT garantuoja, kad produktuose nėra alergenų?

Taip, Novexpert odos priežiūros produktų ingredientų sąrašuose nėra alergenų nurodytų Europos reglamente*, kuriame prie alergenų yra priskirtos 26 medžiagos: Amyl cinnamal, Benzyl alcohol, Cinnamyl alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Amyl Cinnamyl alcohol, Benzyl salicylate, Cinnamal, Coumarin, Geraniol, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, Anise alcohol, Benzyl cinnamate, Farnesol, Butylphenyl methylpropional, Linalool, Benzyl benzoate, Citronellol, Hexyl cinnamal, Limonene, Methyl 2-octynoate, Alpha isomethyl ionone, Evernia prunastri extract, Evernia furfuracea extract. * reglamentas (EB) Nr. 648/2004 ir 907/2006.

Ką reiškia sąvoka "hipoalergiška" ?
Šis teiginys buvo patvirtintas nepriklausomų toksikoligijos ekspertų, turint omeny, kad Novexpert formulės atitinka 2 reikalavimus:
- Novexpert atlieka seriją dermatologinių bandymų, kurių rezultatai parodė, kad formulės sukelia labai mažai arba išvis nesukelia alerginių reakcijų.
- Novexpert uždraudė savo kosmetikos produktuose naudoti 26 alergenus išvardytus Europos reglamente.
Trumpai tariant, žodis hipoalergiškas reiškia, kad formulės buvo sukurtos, siekiant sumažinti alergijos riziką.

Ar Novexpert produktai, tinkami vyrams?
Novexpert formulių sudėtyje nėra fitohormonų ir ypač tokių, kaip estrogenas. Biologiniu požiūriu, nėra jokių kontraindikacijų, dėl kurių vyrai negalėtų naudoti šių produktų. Dermatologiniu požiūriu, Novexpert kosmeciautikos naudojimas odos priežiūrai taip pat neturi jokio skirtumo tarp lyčių.

Ar Novexpert produktus gali naudoti nėščios moterys?
Novexpert formuluojama chartija yra viena iš griežčiausių chartijų visame pasaulyje, konkrečiau galima paminėti vitaminą A, hormonus ir t.t. Taigi teoriškai nėra kontrargumentų kodėl produktai galėtų netikti nėščioms moterims (išskyrus atvejį, kai viename iš produktų buvo eterinių aliejų). Novexpert neatlieka jokių tyrimų su nėščiosiomis moterimis, tačiau remiantis žiniomis ir laikantis Novexpert mokslinio komiteto etikos normų, garantuojamas Novexpert produktų visiškas saugumas nėščioms moterims.

SUDĖTIS

KAS YRA NOVAXYLINE?
Novaxyline yra sudėtingas kompleksas, užpatentuotas Novexpert laboratorijos, kuris jungia dumblių ekstraktus su cukrumi. Tiksliau sakant, tai yra rudieji dumbliai, sujungti su polisacharidais. Šis "dumbliai/cukrus" kompleksas yra įtrauktas į beveik visus Novexpert produktus. Jis suteikia stulbinantį poveikį odai: beveik 70% sumažina vieną iš pagrindinių senėjimo priežasčių (ląstelių oksidaciją) ir aktyvina tam tikrą geną, kuris dėl savo savybių yra pripažintas, kaip apsauga prieš senėjimą. Ši naujovė padėjo Novexpert laimėti daugiau nei 11 apdovanojimų!

Koks glicerinas naudojamas NOVEXPERT formulėse?
Novexpert naudojamas glicerinas 100% natūralus ir yra pagamintas iš komplekso augalinių aliejų (kakavos, rapsų ir t.t.).

Kokie ingredientai gauti biotechnologijų metodu naudojami NOVEXPERT?
- Kas yra biotechnologijos? Pavyzdžiui, jogurtas yra biotechnologinių produktas, sukurtas iš pieno fermentų. Kiti pavyzdžiai duona, alus, actas, sūris ir t.t.
- Ką biotechnologijos naudoja? Gyvi organizmai, mikroorganizmai tokie kaip bakterijos, fermentai, mielės ir t.t. Kas gali būti natūraliau?
- Kuo skiriasi Novexpert? Novexpert tyrimų centras yra pažangiausia laboratorija kosmetikos srityje. Novexpert biotechnologijas naudoja daugelį metų, nes jos yra švarios (nesukuria taršos) ir labai sveikos technologijos (biologinis skaidumas ir biologinis giminingumas).
- Įrodymas? Pavyzdžiui, Novexpert odos priežiūros produktuose naudojama gryna hialurono rūgštis, gaminta iš pieno fermentų ir kviečių! Pažanga ir atsargumas nebūtinai nesuderinami!

Kokia hialurono rūgštis naudojama NOVEXPERT formulėse?
Hialurono rūgštis yra sudėtingas cukrus, kuris priklauso polisacharidų šeimai. Ji primena skaidrų ir klampų gelį. Hialurono rūgštis yra randama akyse, sąnariuose, placentoje, odoje ir t.t. Priešingai jos pavadinimui, tai yra labai "švelni" molekulė odai, kuri užtikrina odos "putlumą" ir "pilnumą". Per 50 metų amžiaus oda praranda beveik 50% šios tauriojo gelio... Novexpert naudojama hialurono rūgštis yra gauta naudojant biotechnologijas. Tiksliau, naudojamos yra bakterijos (pieno fermentų), kurios gamina ypač gryną hialurono rūgštį: 100% suyranti ir valgoma, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir gali būti gaminama neribotą laiką.

Koks butileno glikolis (BUTYLENE GLYCOL) naudojamas NOVEXPERT formulėse?
Butileno glikolis palaiko kosmetikos gaminio vandens kiekį jo pakuotėje, taip pat ir ant odos. Ir šiuo klausimu Novexpert technologijos turi būti švarios! Todėl, Novexpert butileno glikolis yra augalinės kilmės: išgaunamas iš cukranendrių biotechnologijos būdu ir yra 100% natūralus. Šis ingredientas buvo patvirtintas Ecocert ir Cosmos (ekologiškos kosmetikos sertifikavimo įstaiga Prancūzijoje). Butileno glikolis nepriklauso glikolio eteriams.

Koks Novexpert produktų galiojimo laikas?
Novexpert odos priežiūros produktai turi tą patį galiojimo laiką, kaip įprastiniai produktai: 3 metai prieš ir 6 mėnesius po atidarymo. Atsižvelgiant į dideles koncentracijas augalinių ekstraktų ir biotechnologinių molekulių, rekomenduojama nelaikyti Novexpert produktų aukštesnėje kaip 35° Celsijaus.
 

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti