Prekių katalogas

Ką reikėtų atskirti kableliu? Maitinti ir drėkinti odą būtina ištisus metus: pavasarį šylant orams odai svarbesnė ir reikalingesnė drėgmė, rudenį būtina prisiminti ir maitinimą. Ir visai nesvarbu, kokio tipo jūsų oda, ir kokio ji amžiaus… Jeigu dar neįsigijote tinkamo kremo, pats laikas atnaujinti savo kosmetinę…

Sausa ar tik netekusi drėgmės?

Daugelis moterų painioja sausą ir drėgmės netekusią odą. Drėgmės netekusi oda gali būti ir riebi. Tokios odos paviršius pleiskanoja, ją tempia, tačiau poros gali būti išsiplėtusios.

Skamba drąsiai, tačiau „Hortus Fratris“ kosmetiką, skirtą jautriai odai, išbandžiusios moterys tvirtina, kad jų oda jau po kelių savaičių iš tikrųjų tapo lygesnė, stangresnė, skaistesnė ir švelnesnė.

Sausos ir drėgmės netekusios odos atgaiva – drėkinamieji kremai iš „Hortus Fratris“ linijos. Tai išties veiksmingos drėkinamosios priemonės, kurių sudėtyje yra jaunystės eliksyras – Jericho rožė – gamtos stebuklas. Ji gali gyventi ištisus amžius be vandens ir dirvožemio pakęsdama stiprų karštį ir šaltį. Patekusi į palankią aplinką unikaliai gyvybinga gėlė ima žaliuoti ir skleistis per keliolika minučių. Jericho rožė – laimės, meilės, ilgo gyvenimo ir neblėstančio grožio simbolis.

Taip pat kremų sudėtyje yra paprastojo buko pumpurų ekstrakto dalelių. Paprastas bukas – amžinos jaunystės medis.Jo pumpurų ekstraktas suteikia odai trūkstamos energijos, skaistumo, stabdo raukšlių susidarymą. Apie šio ekstrakto poveikį sakoma: „Prilygsta grožio injekcijai“.

Kosmetika be dažiklių, neparfumuota, pagaminta iš natūralių žaliavų.

„Hortus Fratris“ produktai su Jericho rožių ir buko pumpurų ekstraktais gaminami farmacinėje įmonėje, turinčioje daugiau kaip 50 metų patirties, pagal receptus, šimtmečiais kurtus vienuolių. Tai naujausių kosmetikos technologijų ir senovės išminties sąjunga.

Šaltuoju metu stenkitės būti kuo toliau nuo radiatorių ir šildytuvų, prieš išeidamos į lauką išsitepkite veidą, ypač nosį, kremu, saugančiu nuo šalčio ir stipraus vėjo poveikio. Staigi temperatūrų kaita dažnai ir būna chroniško nosies raudonavimo priežastis. Atėjus iš šalčio, nerekomenduojama, iš karto pulti šildytis prie šildytuvo arba gelbėtis karštais gėrimais, geriau šiek tiek, kokį pusvalandį, palaukti.
Rudenį oda praranda ne mažiau drėgmės nei vasarą. Normalios ir ypač sausos odos priežiūrai rekomenduojama naudoti maitinamuosius kremus, kurie išsaugo drėgmę odos ląstelėse.
Orams šaltėjant į odos priežiūros rinkinį reikia įtraukti ir maitinamąjį kremą, kuris atlieka ir apsauginę funkciją – saugo nuo šalčio ir vėjo bei pamaitina odą.

Platinti bei kitaip publikuoti nuotraukas bei kitą medžiagą be raštiško administracijos sutikimo griežtai draudžiama!

Parengė Reda Pozniakovienė

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti