Prekių katalogas

100 kg! – kas tai?


Vidutiniškai tiek kosmetinių priemonių patenka ant jūsų odos per visą gyvenimą ir lygiai kaip ir maistas patenkantis į jūsų kūną yra pasisavinama odos. Tai ar nesvarbu žinoti, kokią kosmetiką jūs vartojate, koks gamintojas ją pagamino ir kaip ji paveiks jūsų sveikatą?
„Novexpert“- kosmeceutikai priskiriami unikalūs odos atjauninimo produktai, sukurti 4 Prancūzijos mokslininkų – gydytojų remiantis trimis šiuo metu aktualiausiais vartotojų poreikiais:
Naujos, pažangios ir itin efektyvios technologijos kovai su odos senėjimo procesais.
Dermatologinė būtinybė. Vis opesnė tampa jautrios odos problema, o vakarykštės formulės netenkina šių dienų aktualijų.
Efektyvus, bekompromisiškai patikimas ir nekenksmingas poveikis naudojant net ilgą laiką.
„Novexpert“ siekia suderinti pažangą ir saugumą. Visi produktai yra 100% hipoalergiški, išbandyti ir patvirtinti dermatologų ir nepriklausomų toksikologijos ekspertų. Gamintojas nenaudoja alergenų nurodytų Europos reglamente, kuriame prie alergenams yra priskirtos 26 medžiagos. 100%- proc. ingredientų yra natūralios kilmės. 24,2% - proc. visų ingredientų yra gauti iš ekologinės žemdirbystės. Garantuojama 0% - proc.konservantų.
Dermatologiniu požiūriu, Novexpert kosmeciautikos priemonės tinka tiek vyrams, tiek moterims. Kadangi formulių sudėtyje nėra fitohormonų ir ypač tokių, kaip estrogenas - nėra jokių kontraindikacijų, dėl kurių vyrai negalėtų jų naudoti. Novexpert formuoją vieną griežčiausių pasaulyje nuostatų - nenaudoti kosmetikoje vitamino A, hormonų ir kt., kas leidžia užtikrinti visišką produktų saugumą besilaukiančioms moterims. Plastikos chirurgai, gydytojai dermatologai ir odos priežiūros specialistai rekomenduoja naudoti Novexpert priemones kaip vienas efektyviausių prieš ir po plastinių operacijų.
Novexpert įkvėpimo sėmėsi iš Japonijos miesto Okinawa, kurio gyventojai paprastai gyvena ilgiau nei 100 metų, dėl mitybos, praturtintos jūros dumbliais. Ekspertai nustatė, kad rudieji dumbliai sugeba išgyventi ekstremalioje temperatūroje, atsilaikyti prieš UV spindulius ir druskų poveikį. Sujungus juos su polisacharidais buvo sukurtas ir Novexpert patentuotas vienas pažangiausių kompleksų "Novaxyline". Jo poveikis odai - stulbinantis: beveik 70%- proc. sumažėja ląstelių oksidaciją, viena iš pagrindinių senėjimo priežasčių; ląstelių ilgaamžiškumas padidėja 20%- proc.; stimuliuojamas ir aktyvinamas genas Sirtuinas, kovojantis su odos senėjimu. "Novaxyline" kompleksas yra viena pagrindinių sudedamųjų dalių beveik į visų Novexpert produktus ir per 3 metus pelnė kompanijai net 11 pasaulinių apdovanojimų.

Kas per daug - kartais reiškia labai gerai...

Didžiausia pasaulyje koncentracija hialiurono rūgšties! Inovatyviosios, grynos hialiurono rūgšties koncentracija - 1,6 %- proc. kai tuo tarpu kitų gamintojų nesiekia net 1 proc. Novexpert hialurono rūgštį išgarina iš pieno fermentų ir kviečių. Ji yra ypač gryna, 100%- proc. suyranti, jos gamybos būdas nesukuria jokios taršos, reikalauja mažai energijos ir turi neribotus atsinaujinančius šaltinius, atitinka visus biotechnologijoms keliamus reikalavimus.
Inovatyvumas slypi 4 skirtingo dydžio molekulėse. Dvi iš jų veikia epidermį užpildant smulkias raukšles, intensyviai drėkina ir ramina, kitos dvi prasiskverbia į giliausius odos sluoksnius, skatindamos ląstelių regeneraciją ir kolageno gamybą. Viename NOVEXPERT serumo buteliuke - 20 grynos hialurono rūgšties injekcijų koncentacija. Vienos dienos odos haliurono poreikį patenkina vos du lašai šio serumo. Serumas rekomenduojamas taip pat naudoti ant tikslinių sričių, tokių kaip: lūpų kontūro raukšlės; mimikos raukšlės; paakių raukšlės ("žąsų kojelės"), kitos raukšlės. Vyrai gali jį naudoti po skutimosi, profesionalų rekomenduojamas kaip papildoma priemonė po estetinių veido procedūrų.
Didžiausia pasaulyje koncentracija vitamino C! Novexpert vitamino C serumo koncentracija siekia 25 % - proc. - ketvirtadalį buteliuko. Serumas pasaulyje unikalus dar ir tuo, jog jis nėra rūgštinis (pH 4,7), tuo tarpu į kitų gamintojų vitamino C preparatų sudėtį įeina vaisių rūgštys. Novexpert serumas sudarytas iš naujos kartos dviejų rūšių stabilizuoto vitamino C:
Japoninis vitaminas C priskiriams prie pusiau vaistinio preparato (prieš hiperpigmentaciją)
Prancūziškas vitaminas C prisotintas siliciu (prieš raukšles).
Novexpert laboratorijoje atliktų tyrimų rezultatai parodė, jog įprasto vitamino C naudojimas, kolageno gamybą odoje padidina 33 %- proc., Novexpert stabilizuotas vitaminas C – 69 %- proc.. Itin stabilus ir lengvas, gali būti naudojamas ištisus metus prieš, per ir po saulės. Serumas mažina saulės nudegimus, UV oksidaciją, kompensuoja vitamino C praradimą, tinka moterims ir vyrams nuo 25, kurių oda papilkėjusi, padidintos pigmentacijos. Ypač rekomenduojamas naudoti dažnai sportuojantiems lauke, rūkantiems, patiriantiems stresą, moterims, vartojančioms kontraceptines priemones. Serumas prasiskverbia giliai į odą, efektyviai šviesiną odos spalvą, suteikia spindesio, veikia kaip antioksidantas, prieš raukšles.

 

 

 

 

 

  

  • Bendraukime

    PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ
    Ir gaukite 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui

    Prenumeruoti