NOVEXPERT šveičiamasis naktinis losjonas su Trio-Zinc kompleksu, 115ml

 • Kraunamos nuotraukos
  1942
  2490 Sutaupykite 548
  pasiūlymas galioja iki 2020-02-15
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Į nelygumus linkusiai, probleminei odai. Taip pat odai be nelygumų, tačiau su padidėjusiomis poromis, nevienoda ar papilkėjusia odos spalva. Tinka visiems odos tipams.

  Prekės ženklas
  Novexpert
  Kaukės/šveitikliai
  Šveitiklis
 • Novexpert tai keturių mokslininkų/gydytojų sukurti kosmeceutikos produktai Jūsų grožiui ir sveikatai!
  Visi Novexpert produktai tinka ir moterims, ir vyrams.

  Produktas sukurtas Prancūzijos mokslininkų ir gydytojų, kurie specializuojasi odos senėjimo srityje. Losjonas skirtas probleminei, į spuogelius linkusiai odai, taip pat veikiamai žalingų veiksnių, tokių kaip rūkymas, dietos, stresas, drėgnas klimatas.

  Naudojimas:

  Naudokite tik naktį. Nuvalę odą palaukite 5-10 minučių, tuomet tepkite losjoną medvilniniu vatos lapeliu. Losjonas nepadaro odos jautresne, nealergizuoja ir sudėtyje neturi alfa hidroksi rūgščių. Trio-Zink losjoną nėra pavojinga naudoti būnant saulėje. Vienintelė rizika – oda gali būti sudirginta. Tai yra nelabai malonu.
   

  Naudojimo dažnumas:

  Kas antrą vakarą kai intensyvi priežiūra trunka 2-3 mėnesius. Pradėjus naudoti priemonę, kartais gali padaugėti spuogelių (iki 3 savaičių), tai požymis, kad vyksta giluminis odos valymasis. Nenutraukite priemonės naudojimo.

  Atsargumo priemonės:

  Venkite kontakto su akimis bei srities aplink jas. Jei priemonės patektų į akis, gausiai praplaukite vandeniu. Kai kuriais atvejais gali būti jaučiamas lipnumas ant odos. Taip yra todėl, kad priemonėje nėra alkoholio ir silikonų. Taip pat, kai kuriais atvejais gali būti jaučiamas nestiprus dilginimas. Tai normalu ir vyksta dėl veikliųjų medžiagų šveičiamojo poveikio. Jei dilginimas nepraeina arba yra stiprus, nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama losjoną naudoti tik vakarais. Venkite ilgesnio losjono naudojimo, kai daugiau laiko leidžiate saulėje (vasarą, per atostogas). Geriausias laikotarpis naudoti losjoną yra ankstyvas pavasaris ir ankstyvas ruduo.

  ECOCERT sertifikuotas produktas. 100% ingredientų yra natūralios kilmės. 22,5% visų ingredientų yra gauti iš ekologinės žemdirbystės. Garantuojamas 0% konservantų. Išbandytas dermatologų. 100% hipoalerginė. Biologiškai skaidi kosmetika.